1939-1945 Ніколи знову!

   Пам’ять людська не забуде повік мук закатованих, попелу крик. Війна… Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не в кожній родині України. 10 мільйонів убитих, кожен п’ятий, 50 із них – цивільне населення.
   8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
   У нашому ліцеї щороку проходить низка традиційних патріотичних заходів. Щоб  увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, скоєних злочинів проти людcтва, ліцеїсти 9 –БХ класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» переглянули експозицію «Рівненщина в роки Другої світової війни». Учні уважно слухали розповідь екскурсовода, переглянули експонати виставки, а найголовніше – усвідомили, що без минулого немає майбутнього. Тому обов’язково треба з повагою ставитися до історичної пам’яті свого народу, відчувати, співпереживати, цікавитися минулим.
   Дев’ятикласники усвідомлюють безмежну гордість за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій війні отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Класний керівник 9 –БХ класу Бестюк А.П.

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top