Поліські пересмішники

Людина відрізняється від усіх інших створінь здатністю сміятися. Сміху, як закоханості, не навчиш, бо сміх – натхнення, це сонце: воно проганяє зиму з людського обличчя. Гумор – це рятувальний круг на хвилях життя. І саме у такий нелегкий для України час нам необхідно не втрачати віри у краще майбутнє, піднімати наш бойовий дух засобами гумору. Адже скаржитися на неприємну річ – це подвоювати зло, сміятися з неї – це нищити його.

Так  01 жовтня 2015 року на базі Рівненської спеціалізованої школи №15 відбувся традиційний міський огляд-конкурс «Поліські пересмішники. Рівне сміється»,  де талановиті рівненські  школярі на ділі довели, що українці обдаровані незрівнянним гумором.

Гідно представили на конкурсі  ліцей “Елітар” учениця 8 класу фізико-математичного профілю Мартинюк Галина із гуморескою ” Золота жабка” і учні 11 класу біолого-хімічного профілю Панін Дмитро та Сподарик Вікторія із гуморескою “Руськомовний депутат”. Змістовний підбір репертуару, високу майстерність, сценічну культуру, артистичність та емоційність виконання продемонстрували наші ліцеїсти. Щирий і добрий сміх був їм справжньою нагородою.

За  результатами конкурсу “Поліські пересмішники”  Панін Дмитро і Сподарик Вікторія посіли ІІ місце.

Щиро вітаємо переможців!

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top