День учнівського самоврядування в ліцеї “Елітар”

29 вересня 2017 року в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся День учнівського самоврядування.

Старшокласники  спробували себе в ролі педагогів – у цей день їм довелося керувати навчальним закладом, проводити уроки, організовувати вітальний концерт і, звичайно, тримати дисципліну. Учні мали можливість проявити свою самостійність та розкрити організаторські навички.

День самоврядування розпочався із урочистої лінійки, на якій учням і вчителям ліцею були представлені «директор» – учениця 10 – ФМ класу, голова учнівського парламенту ПМЛ «Елітар» –  Галина Мартинюк  та її «заступники» Турова Юлія,  Якубовська Валентина та Скібчик Євгенія – учні 11 класів.

Прозвучав дзвінок і уроки розпочалися. Учителі-дублери зрозуміли, що на них лежить відповідальність за учнів і за проведення занять на належному рівні. Школярі усвідомили наскільки важко доводиться вчителям на кожному уроці. Педагоги з ентузіазмом підтримали учнівську молодь та їх креативні ідеї. Бо усі ми розуміємо, що наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення. 

Діти висловили подяку вчителям і запросили своїх наставників на святковий концерт. Приємна музика та жартівливі сценки підняли настрій усім!

Завершився День самоврядування в ліцеї підсумковою нарадою керівників-лідерів, під час якої старшокласники обговорили результати діяльності учнівського активу. «Робочий день виявився нелегким, але успішним,  – розповідають учні.  – Ми спробували себе у ролі вчителів, і це нам сподобалось. Можна сказати, що учнівський парламент з поставленими завданнями справився на відмінно, адже цього дня у ліцеї, як за звичай, панували злагода, порядок та дисципліна. А сьогоднішній досвід обов’язково знадобиться нам у подальшому, вже не в шкільному житті».

Вчитель англійської мови, класний керівник 11-БХ класу ПМЛ «Елітар»
Волкова О.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top