«БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ» ОБ’ЄДНАВ ЛІЦЕЇСТІВ

Безкоштовний конкурс «Безпечний інтернет» в рамках освітнього проекту «На урок»  об’єднав  усіх ліцеїстів Елітару, адже кожен учень користується інтернетом для формування своєї освітньої траєкторії.  Інтернет допомагає сучасним мобільним учням миттєво отримувати нові знання, відслідковувати за процесами, що відбуваються у глобальному світі, спілкуватися на відстані з друзями, здійснювати віртуальні мандрівки країнами.

Головна мета конкурсу – нагадати учням про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті, допомогти їм засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше. Говорячи про правила безпечної поведінки в інтернеті,  мається на увазі не перелік обмежень і заборон, які важко сприймати навіть дорослим, а сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті. Завдання конкурсу – це цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп’ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інт25ернет.

 У конкурсі взяли участь учні 8-11 класів. Майже всі учасники показали відмінні результати, про що свідчать дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів. Серед наймолодших учасників по 100 балів (найвищий результат) отримали такі учні – Кравчук Андрій,  Малімон Роман, Пашкевич Юлія, Гринчук Андрій, Почтаренко Роман, Невірковець Максим, Волкова Дар’я.

Вітаємо всіх переможців та учасників конкурсу! Бажаємо хороших виступів у наступних конкурсах.

Вчитель інформатики, методист кафедри інформаційних технологій ПМЛ «Елітар»
Желюк Н.Д.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top