Безпека на дорозі – безпека життя

  Що може бути важливішим за людське життя? Особливо гостро це питання постає в час невпинного технологічного прогресу, у час, коли людина сама відповідальна за власне здоров’я, зрештою, і життя. Уміння бути обачним серед шаленого транспортного потоку – це і є безпека життя. Чи знали ви про те, що аварії на дорогах становлять одну з найголовніших причин смертності населення у всьому світі? Неспроста їх називають «убивцею №1». Дуже часто причиною загибелі людей на дорозі є не лише провина водія, а й власна кричуща необережність і неправильна поведінка. Адже незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!

   Із метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» із 9 до 15 листопада проводився Тиждень безпеки дорожнього руху. Зокрема, в 11 класі фізико-математичного профілю було проведено виховну годину «Безпека на дорозі – безпека життя». Учні взяли участь у шоу-вікторині «Мій друг – дорожній рух», повторивши правила для пішоходів. Ліцеїсти самостійно створили колаж малюнків, присвячений безпечній поведінці на дорогах, продемонструвавши власну творчість та обізнаність із теми.

   Бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність! 

 

Бондаренко О.І., класний керівник 11 класу фізико-математичного профілюВи можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top