Безпека на дорозі – запорука життя

Під таким гаслом у п’ятницю, 16 листопада 2018 року,  пройшов єдиний урок у 9 класі фізико-математичного профілю, який був спрямований на формування ціннісного ставлення особистості до себе й  інших.

Метою виховної години стало створення моделі безпечної поведінки і позитивного ставлення до вимог безпеки  учасників дорожнього руху, на вироблення культури управління транспортними засобами. Розширення знань про причини небезпечних ситуацій на дорогах задля  поглиблення знань учнів з правил дорожнього руху. Закріпити знання учнів про  правила пішоходів,  закріпити знання учнів про правила дорожнього руху зі сторони пішохода, а також зі сторони водія. Поглибити та закріпити знання про безпеку руху велосипедиста, як основного виду транспорту підлітків. Зберегти знання про дорожні знаки; продовжити формування уяви школярів про безпеку дорожнього руху під час пересування по вулицям та дорогам; закріпити навички виконання основних правил руху з метою попередження дитячого травматизму.

Відомо, що найдорожчий скарб людини — це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних Правил поведінки, необережність часто призводять до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. Таке трапляється з різних причин, але особливо тоді, коли людина потрапляє на вулицю і не дотримується її законів.

Тому учні 9 класу фізико-математичного профілю продемонстрували інсценізацію про правила дорожнього руху, чим викликали неабиякий інтерес серед присутніх. Цікавими стали малюнки подібної тематики, виконані ліцеїстами, а також постери, які демонструють дорожні знаки та різноманітні ситуації на дорогах.

Будьмо уважні, адже безпека на дорозі – запорука життя.

Бондаренко О.І.,
yчитель української мови та літератури, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top