Булінг. Причини та наслідки.

Насилля у школі  –  проблема, про яку довгий час було не прийнято говорити. Жорстока, насильницька поведінка, спрямована на утвердження своєї влади над кимось або чимось, стає усе більш розповсюдженою. Але чи завжди даний тип поведінки характерний лише дітям з неблагополучних сімей? Все частіше героями випусків новин стають діти з забезпечених та інтелігентних родин. Сім’я, батьки, рідні та близькі відіграють основну роль у вихованні дитини.

З метою реалізації плану заходів щодо запобігання та  протидії  булінгу 26 лютого 2019 року  в Рівненському природничо-математичному ліцеї  «Елітар» відбулися батьківські збори для батьків учнів 8 БХ класу на тему «Булінг. Причини та наслідки». Батьки ознайомилися з пунктами законодавства щодо протидії  булінгу та видами покарання за порушення даного закону. Також  у  форматі  батьківських зборів соціальним  педагогом  ліцею Катеринюк В.І. був  проведений  соціально-психологічний  тренінг для батьків «Конфлікти та їх вирішення»  з  використанням  методів  казкотерапії.

За останніми  даними  ЮНІСЕФ  67%  дітей  в  Україні  зіштовхувалися  з  випадками  булінгу. Ігнорування  проблеми  може  призвести  до серйозних наслідків, отож батьки, вчителі, адміністрація спільними зусиллями повинні запобігати та своєчасно вирішувати такі проблеми  задля  виховання розумної, толерантної  та  відповідальної  молоді.

Никоненко Т.М.,
вчитель  англійської
 мови,  класний  керівник  8 БХ класу ПМЛ “Елітар”

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top