Категорія: Вітаємо!

Вітаємо команду юнаків Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар” у складі: Галайчука Дмитра, Грабовського Михайла, Стрільчука Богдана, Мотовильського Володимира, Савицького Валерія, Берестня Олександра, Федоровича Вадима, Закалу Павла та Остаповця Юрія з першою перемогою у змаганні з волейболу в заліку Спартакіади.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

З 23.03.2015 р. по 27.03.2015 р. проходив IV етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у м.Львові. До складу команди Рівненської області входило двоє учнів Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар”. Олімпіада проходила у 3 дні, перших два дні учні виконували завдання теоретичного туру на базі Львівського коледжу ресторанного та готельного бізнесу, третього дня було проведено практичний тур на базі хімічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка. За результатами олімпіади троє учнів команди області зайняли ІІІ місця на олімпіаді. 2 учні – це представники ПМЛ “Елітар”. 

Читати далі »

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформатики:

Воронцова Павла, учня 8 ФМ класу – III місце

КолодійчукаДмитра, учня 9 ФМ класу – II місце

Немоловського Володимира, учня 9 ФМ класу – II місце

Рябцева Михайла, учня 9 ФМ класу – III місце

Політику Дмитра, учня 10 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 10 ФМ класу – I місце

Сідлецького Станіслава, учня 10 ФМ класу – II місце

Назарця Віталія, учня 10 ФМ класу – II місце

Карпця Миколу, учня 11 ФМ класу – I місце

Холіна Нікіту, учня 11 ФМ класу – I місце

Лінкевича Олександра, учня 11 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Кафедра природничих дисциплін

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з фізики:

Бондарець Дарину, ученицю 8 ФМ класу – II місце

Немоловського Володимира, учня 9 ФМ класу – II місце

Політику Дмитра, учня 10 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 10 ФМ класу – II місце

Овсійчука Віктора, учня 10 ФМ класу – II місце

Лінкевича Олександра, учня 11 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з фізики!!!

Кафедра суспільних дисциплін

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з історії:

Самсонюка Назарія, учня 8 ФМ класу – III місце

Патріюк Юлію, ученицю 9 БХ класу – III місце

Романіва Назарія, учня 11 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з історії!!!

Кафедра природничих дисциплін

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з біології:

Кричильську Юлію, ученицю 8 БХ класу – II місце

Кухара Владислава, учня 8 БХ класу – III місце

Вознюк Олександру, ученицю 9 БХ класу – I місце

Патріюк Юлію, ученицю 9 БХ класу – II місце

Куриловича Антона, учня 10 БХ класу – III місце

Філатова Максима, учня 10 БХ класу – III місце

Василакі Анастасію, ученицю 11 БХ класу – I місце

Герасимчука Максима, учня 11 БХ класу – II місце

Хлуднєву Ірину, ученицю 11 БХ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з біології!!!

Кафедра гуманітарних дисциплін

вітає переможця II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з німецької мови:

Романіва Назарія, учня 10 ФМ класу – I місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з іноземних мов!!!

Кафедра математики

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з математики:

Бондарець Дарину, ученицю 8 ФМ класу – III місце

Немоловського Володимира, учня 9 ФМ класу – III місце

Корнійчука Івана, учня 9 ФМ класу – III місце

Політику Дмитра, учня 10 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 10 ФМ класу – II місце

Лаворика Дмитра, учня 10 ФМ класу – II місце

Назарця Віталія, учня 10 ФМ класу – II місце

Карпця Миколу, учня 11 ФМ класу – II місце

Лінкевича Олександра, учня 11 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з математики!!!

Кафедра суспільних дисциплін

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з географії:

Самсонюка назарія, учня 8 ФМ класу – III місце

Немоловського Володимира, учня 9 ФМ класу – III місце

Сідлецького Станіслава, учня 10 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з географії!!!

Кафедра природничих дисциплін

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з хімії:

Кричильську Юлію, ученицю 8 БХ класу – II місце

Кухара Владислава, учня 8 БХ класу – III місце

Вознюк Олександру, ученицю 9 БХ класу – I місце

Варжель Надію, ученицю 9 БХ класу – II місце

Куриловича Антона, учня 10 БХ класу – III місце

Герасимчука Максима, учня 11 БХ класу – I місце

Миронюка Вадима, учня 11 БХ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з хімії!!!

Top