Категорія: Олімпіади

Олімпіада з програмування у НУВГП

17 березня на базі Рівненського Національного університету водного господарства і природокористування відбулася традиційна олімпіада з програмування.  Цікаві та нестандартні задачі для учасників олімпіади підготували викладачі кафедри інформатики. Серед учасників олімпіади, окрім студентів, за перемогу змагалися учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» – Дарина Бондарець, Петро Овсійчук, Віталій Прачов, Станіслав Хаврук, Денис Орлов та  Андрій Савсуненко. Дипломи переможців та призи від спонсорів отримали Дарина Бондарець, Петро Овсійчук та Віталій Прачов.

Читати далі »

Олімпіада з інформаційних технологій

15 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.  Команду Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» представляли вісім учнів 8-11 класів.

Читати далі »

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

вітає команду учасників  II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики із успішним виступом. Команда у повному складі виборола  призові місця.

Найкращі результати серед учнів 11 класу:

Прачов Віталій I місце
Овсійчук Петро – II місце
Бондарець Дарина – III місце

Результати  серед учнів 10 класів:

Орлов Денис – I місце
Хаврук Станіслав – II місце.

Учні 9 класів продемонстрували такі результати:

Музика Віктор –I  місце
Вільгурін Вадим –II місце
Костюк Дарина – III місце

В категорії наймолодших учасників призові місця вибороли:

Дудяк Назар – I місце
Балицький Дмитро –III місце

З умовами завдань та протоколами результатів можна ознайомитися на сайті управління освіти в розділі «Робота з обдарованими дітьми».

Бажаємо усім учасникам нових звершень в наступному етапі олімпіади, пошуку нестандартних та оптимальних алгоритмів розв’язку задач.

 

Вчитель інформатики, методист кафедри інформаційних технологій ПМЛ «Елітар»
Желюк Н.Д.

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

З 23.03.2015 р. по 27.03.2015 р. проходив IV етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у м.Львові. До складу команди Рівненської області входило двоє учнів Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар”. Олімпіада проходила у 3 дні, перших два дні учні виконували завдання теоретичного туру на базі Львівського коледжу ресторанного та готельного бізнесу, третього дня було проведено практичний тур на базі хімічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка. За результатами олімпіади троє учнів команди області зайняли ІІІ місця на олімпіаді. 2 учні – це представники ПМЛ “Елітар”. 

Читати далі »

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2014-2015 н.р.

Рейтинг класів за результативністю участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.

Показати таблицю

 Клас

 

 Кількість учнів Кількість учасників Кількість призерів Якісний показник
Кількість призерів від кількості учасників Кількість призерів від загальної кількості учнів
8-ФМ 31 10 7 70% 22,6%
8-БХ 28 4 4 100 14,3%
9-ФМ 30 9 9 100% 30%
9-БХ 30 6 5 83,3% 16,7%
10-ФМ 30 16 14 87,5% 46,7%
10-БХ 29 5 4 80% 13,8%
11-ФМ 30 15 10 66,7% 33,3%
11-БХ 30 7 6 85,7% 20%
Всього 238 72 59 81,2% 24,8%

Приховати таблицю

Результативність участі учнів ПМЛ «Елітар» ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2010-2014 рр.

Показати таблицю

Навчальний предмет

Кількість призерів ІІ етапу олімпіад

2010р. 2011р. 2012 2013 2014 Всього
Математика 9 9 13 13 9 53
Фізика 10 11 12 10 6 49
Хімія 2 6 10 8 7 33
Біологія 1 4 6 4 9 24
Інформатика 10 11 9 8 11 49
Географія 1 3 4 4 3 15
Економіка 1 1 2
Екологія 1 1 2
Українська мова,

література

2 1 1 2 4 10
Англійська мова 1 1 2 3 3 10
Німецька мова 1 1
Історія 1 2 4 3 3 13
Правознавство 3 1 2 1 не проводилась 7
Астрономія 3 2 1 6
Інформаційні технології 1 4 5 3 13
Психологія та основи педагогіки не проводилась 0
Російська мова 1 1 не проводилась 2
Фізична культура 2 2 не проводилась 4
Всього 44 54 71 65 59 293

Приховати таблицю

Показники участі команди ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2014-2015 н.р.

Показати таблицю

 

Дисципліна

Кількість
учасників

К-сть призерів

Якісний показник

(призери від к-сті
учасників)

Загальний показник

(призери від загальної
кількості призерів)

Клас

 

Всього

8

9

10

11

Математика

3

2

4

3

12

9

75 %

15,3 %

Фізика

1

1

3

1

6

6

100 %

10,2 %

Хімія

2

2

2

2

8

7

87,5 %

11,9 %

Біологія

2

2

2

3

9

9

100 %

15,3 %

Інформатика

2

3

4

3

12

11

91,7 %

18,6 %

Інформаційні технології

1

1

1

3

3

100%

5%

Географія

1

1

1

3

3

100 %

5 %

Економіка

1

1

2

0

0%

0%

Екологія

1

1

0

0 %

0 %

Українська мова, літерат.

1

1

1

1

4

4

100 %

6,8 %

Англійська мова

1

1

1

1

4

3

75 %

5 %

Німецька мова

1

1

1

100%

1,7%

Польська мова

1

1

0

0%

0%

Історія

1

1

1

1

4

3

75 %

5 %

Астрономія

2

2

0

0 %

0 %

Всього

14

15

21

22

72

59

81,2 %

Приховати таблицю

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

№з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

2

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

3

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

4

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

5

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

6

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІ

математика

Сорока В.П.

7

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

8

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

9

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

10

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

11

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

12

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

13

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

14

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

15

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

16

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

17

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

18

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.
Середюк Ю.Р.

Приховати таблицю

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

2

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІ

англійська мова

Волкова О.В.

3

Юрченко Олександр Сергійович

9-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

4

Маркус Яна Сергіївна

11-ФМ

ІІІ

астрономія

 Тищук В.І.

5

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

6

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

7

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

8

Хлуднєва Ірина Сергіївна

10-БХ

ІІІ

біологія

Заболотна В.В.

9

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

10

Маняк Андрій Вікторович

9-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

11

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

12

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

13

Корольчук Максим Сергійович

11-ФМ

ІІІ

економіка

Барда О.В.

14

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

15

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

16

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

17

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

18

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

19

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

20

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

21

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

22

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

Середюк Ю.Р.

23

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

II

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

24

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

І

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

25

Савицький Валерій Олександрович

9-ФМ

III

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

26

Якубець В’ячеслав Віталійович

9-БХ

III

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

27

Патріюк Юлія Олександрівна

8-БХ

ІІІ

історія

Волков В.В.

28

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

історія

Волков В.В.

29

Філатов Максим В’ячеславович

9-БХ

ІІІ

історія

Сидорчук Л.К.

30

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

31

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

математика

Яцук Т.А.

32

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

33

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

34

Корнійчук Іван Вікторович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

35

Лаворик Дмитро Іванович

9-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

36

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

37

Михалюк Юрій Васильович

11-ФМ

ІІІ

математика

Яцук Т.А.

38

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

39

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

40

Рябцев Михайло Ігорович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

41

Сьомак Роман Володимирович

10-ФМ

ІІІ

математика

Сорока В.П.

42

Чалій Андрій Іванович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

43

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

правознавство

Сидорчук Л.К.

44

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

III

українська мова і література

Соловей М.Р.

45

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

українська мова і література

Бондаренко О.І.

46

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

47

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

48

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

49

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

50

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

51

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

52

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

53

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

54

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

55

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

56

Єфімчук Максим Олегович

11-ФМ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

57

Косюк Катерина В’ячеславівна

11-БХ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

58

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

59

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

60

Данилейко Ілля Васильович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

61

Костюкевич Костянтин Вікторович

8-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

62

Куцеля Роман Русланович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

63

Миронюк Вадим Миколайович

10-БХ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

64

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

65

Прачова Катерина Сергіївна

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

Приховати таблицю

Top