Категорія: Олімпіади

Святкує ліцейна родина

Свято честі ліцею – одне із найулюбленіших у Рівненському природничо–математичному ліцеї «Елітар». Дружна ліцейна родина ділиться із присутніми радістю здобутих перемог.

Читати далі »

Олімпіада з програмування у НУВГП

17 березня на базі Рівненського Національного університету водного господарства і природокористування відбулася традиційна олімпіада з програмування.  Цікаві та нестандартні задачі для учасників олімпіади підготували викладачі кафедри інформатики. Серед учасників олімпіади, окрім студентів, за перемогу змагалися учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» – Дарина Бондарець, Петро Овсійчук, Віталій Прачов, Станіслав Хаврук, Денис Орлов та  Андрій Савсуненко. Дипломи переможців та призи від спонсорів отримали Дарина Бондарець, Петро Овсійчук та Віталій Прачов.

Читати далі »

Олімпіада з інформаційних технологій

15 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.  Команду Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» представляли вісім учнів 8-11 класів.

Читати далі »

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

вітає команду учасників  II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики із успішним виступом. Команда у повному складі виборола  призові місця.

Найкращі результати серед учнів 11 класу:

Прачов Віталій I місце
Овсійчук Петро – II місце
Бондарець Дарина – III місце

Результати  серед учнів 10 класів:

Орлов Денис – I місце
Хаврук Станіслав – II місце.

Учні 9 класів продемонстрували такі результати:

Музика Віктор –I  місце
Вільгурін Вадим –II місце
Костюк Дарина – III місце

В категорії наймолодших учасників призові місця вибороли:

Дудяк Назар – I місце
Балицький Дмитро –III місце

З умовами завдань та протоколами результатів можна ознайомитися на сайті управління освіти в розділі «Робота з обдарованими дітьми».

Бажаємо усім учасникам нових звершень в наступному етапі олімпіади, пошуку нестандартних та оптимальних алгоритмів розв’язку задач.

 

Вчитель інформатики, методист кафедри інформаційних технологій ПМЛ «Елітар»
Желюк Н.Д.

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

З 23.03.2015 р. по 27.03.2015 р. проходив IV етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у м.Львові. До складу команди Рівненської області входило двоє учнів Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар”. Олімпіада проходила у 3 дні, перших два дні учні виконували завдання теоретичного туру на базі Львівського коледжу ресторанного та готельного бізнесу, третього дня було проведено практичний тур на базі хімічного факультету Львівського національного університету ім. І.Франка. За результатами олімпіади троє учнів команди області зайняли ІІІ місця на олімпіаді. 2 учні – це представники ПМЛ “Елітар”. 

Читати далі »

Призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін 2014-2015 н.р.

Рейтинг класів за результативністю участі у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.

Показати таблицю

 Клас

 

 Кількість учнів Кількість учасників Кількість призерів Якісний показник
Кількість призерів від кількості учасників Кількість призерів від загальної кількості учнів
8-ФМ 31 10 7 70% 22,6%
8-БХ 28 4 4 100 14,3%
9-ФМ 30 9 9 100% 30%
9-БХ 30 6 5 83,3% 16,7%
10-ФМ 30 16 14 87,5% 46,7%
10-БХ 29 5 4 80% 13,8%
11-ФМ 30 15 10 66,7% 33,3%
11-БХ 30 7 6 85,7% 20%
Всього 238 72 59 81,2% 24,8%

Приховати таблицю

Результативність участі учнів ПМЛ «Елітар» ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2010-2014 рр.

Показати таблицю

Навчальний предмет

Кількість призерів ІІ етапу олімпіад

2010р. 2011р. 2012 2013 2014 Всього
Математика 9 9 13 13 9 53
Фізика 10 11 12 10 6 49
Хімія 2 6 10 8 7 33
Біологія 1 4 6 4 9 24
Інформатика 10 11 9 8 11 49
Географія 1 3 4 4 3 15
Економіка 1 1 2
Екологія 1 1 2
Українська мова,

література

2 1 1 2 4 10
Англійська мова 1 1 2 3 3 10
Німецька мова 1 1
Історія 1 2 4 3 3 13
Правознавство 3 1 2 1 не проводилась 7
Астрономія 3 2 1 6
Інформаційні технології 1 4 5 3 13
Психологія та основи педагогіки не проводилась 0
Російська мова 1 1 не проводилась 2
Фізична культура 2 2 не проводилась 4
Всього 44 54 71 65 59 293

Приховати таблицю

Показники участі команди ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад 2014-2015 н.р.

Показати таблицю

 

Дисципліна

Кількість
учасників

К-сть призерів

Якісний показник

(призери від к-сті
учасників)

Загальний показник

(призери від загальної
кількості призерів)

Клас

 

Всього

8

9

10

11

Математика

3

2

4

3

12

9

75 %

15,3 %

Фізика

1

1

3

1

6

6

100 %

10,2 %

Хімія

2

2

2

2

8

7

87,5 %

11,9 %

Біологія

2

2

2

3

9

9

100 %

15,3 %

Інформатика

2

3

4

3

12

11

91,7 %

18,6 %

Інформаційні технології

1

1

1

3

3

100%

5%

Географія

1

1

1

3

3

100 %

5 %

Економіка

1

1

2

0

0%

0%

Екологія

1

1

0

0 %

0 %

Українська мова, літерат.

1

1

1

1

4

4

100 %

6,8 %

Англійська мова

1

1

1

1

4

3

75 %

5 %

Німецька мова

1

1

1

100%

1,7%

Польська мова

1

1

0

0%

0%

Історія

1

1

1

1

4

3

75 %

5 %

Астрономія

2

2

0

0 %

0 %

Всього

14

15

21

22

72

59

81,2 %

Приховати таблицю

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

№з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

2

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

3

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

4

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

5

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

6

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІ

математика

Сорока В.П.

7

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

8

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

9

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

10

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

11

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

12

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

13

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

14

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

15

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

16

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

17

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

18

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.
Середюк Ю.Р.

Приховати таблицю

Top