Категорія: Наші досягнення

Перемога у конкурсі “Учитель року – 2015” у номінації “Хімія”

10.12.2014 р. на базі Рівненської “Школи-ліцей №2” відбувся І етап конкурсу “Учитель року – 2015” у номінації “Хімія”. Від ліцею “Елітар” участь у конкурсі приймав вчитель хімії та фізики Данилюк Роман Едуардович. Він і здобув перемогу у I етапі конкурсу. Щиро вітаємо Романа Едуардовича з перемогою, і бажаємо подальших успіхів і перемог у професійній діяльності.

Читати далі »

Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

Команда ПМЛ”Елітар” зайняла ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів зайняла ІІІ місце у складі: Карпця Миколи, Корольчука Руслана, Колодійчука Дмитра, Грабовського Михайла, Рибалкіної Марини (команду підготували: Шарабура Анатолій Остапович та Годлевський Ігор Модестович).

Читати далі »

Команда ПМЛ”Елітар” зайняла ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського турніру юних хіміків

У турнірі юних хіміків взяли участь 9 команд (44 учні 9 – 11 класів) з Демидівського, Дубровицького, Здолбунівського, Костопільського, Радивилівського районів, міст Рівне та Кузнецовськ, комунального закладу «Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей».

Читати далі »

Команда ПМЛ”Елітар” зайняла ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського турніру юних фізиків.

24 жовтня 2014 року на базі Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 “Школа-ліцей” відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних фізиків, у якому взяли участь 12 команд (50 учнів 9 – 11 класів) з Дубровицького,  Костопільського районів, міст Рівне та Кузнецовськ, комунального закладу “Школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів “Рівненський обласний ліцей”.

Читати далі »

Команда ПМЛ”Елітар” зайняла ІІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів.

6 – 7 жовтня 2014 року  на базі Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 24 відбувся обласний етап Всеукраїнського турніру юних біологів.

Упродовж двох  днів відбувалися інтелектуальні поєдинки, в ході яких визначилися переможці. Команда ПМЛ”Елітар” зайняла ІІІ місце у складі: Герасимчука Максима, Соляр Вікторії, Василакі Анастасії, Куриловича Антона, Філатова Максима (команду підготували: Заболотна Віталія Володимирівна та Данилюк Алла Петрівна).

Читати далі »

Хімічний турнір – 2014

02.04.2014 р. на базі Рівненського базового медичного коледжу відбувся хімічний турнір – 2014. В даному турнірі взяла участь збірна команда 10-11 класів Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».

Читати далі »

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

№з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

2

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

3

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

4

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

5

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

6

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІ

математика

Сорока В.П.

7

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

8

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

9

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

10

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

11

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

12

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

13

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

14

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

15

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

16

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

17

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М.
Желюк Н.Д.

18

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.
Середюк Ю.Р.

Приховати таблицю

Результати участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2013-2014 навчальний рік

Показати таблицю

з/п

ПІП учня

Клас

Місце

Предмет

ПІП вчителя

1

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

2

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІ

англійська мова

Волкова О.В.

3

Юрченко Олександр Сергійович

9-БХ

ІІІ

англійська мова

Абрамчук Г.В.

4

Маркус Яна Сергіївна

11-ФМ

ІІІ

астрономія

 Тищук В.І.

5

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

ІІ

біологія

Заболотна В.В.

6

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

7

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

біологія

Заболотна В.В.

8

Хлуднєва Ірина Сергіївна

10-БХ

ІІІ

біологія

Заболотна В.В.

9

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

10

Маняк Андрій Вікторович

9-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

11

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

12

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

географія

Барда О.В.

13

Корольчук Максим Сергійович

11-ФМ

ІІІ

економіка

Барда О.В.

14

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

15

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

16

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

17

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

18

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

І

інформатика

Желюк Н.Д.

19

Самойленко Анатолій Дмитрович

11-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

20

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

інформатика

Желюк Н.Д.

21

Холін Микита Сергійович

10-ФМ

ІІ

інформатика

Желюк О.М. Желюк Н.Д.

22

Бурда Михайло Сергійович

11-ФМ

II

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

Середюк Ю.Р.

23

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

II

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

24

Рижук Марія Анатоліївна

8-ФМ

І

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

25

Савицький Валерій Олександрович

9-ФМ

III

інформаційні технології

Желюк Н.Д.

26

Якубець В’ячеслав Віталійович

9-БХ

III

інформаційні технології

Середюк Ю.Р.

27

Патріюк Юлія Олександрівна

8-БХ

ІІІ

історія

Волков В.В.

28

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

історія

Волков В.В.

29

Філатов Максим В’ячеславович

9-БХ

ІІІ

історія

Сидорчук Л.К.

30

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

І

математика

Остапчук Л.С.

31

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

математика

Яцук Т.А.

32

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

33

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

34

Корнійчук Іван Вікторович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

35

Лаворик Дмитро Іванович

9-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

36

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

І

математика

Сорока В.П.

37

Михалюк Юрій Васильович

11-ФМ

ІІІ

математика

Яцук Т.А.

38

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

39

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

40

Рябцев Михайло Ігорович

8-ФМ

ІІІ

математика

Остапчук Л.С.

Сорока В.П.

41

Сьомак Роман Володимирович

10-ФМ

ІІІ

математика

Сорока В.П.

42

Чалій Андрій Іванович

11-ФМ

І

математика

Яцук Т.А.

43

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІІ

правознавство

Сидорчук Л.К.

44

Василакі Анастасія Олександрівна

10-БХ

III

українська мова і література

Соловей М.Р.

45

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

українська мова і література

Бондаренко О.І.

46

Веремчук Максим Романович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

47

Демчук Дмитро Олександрович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

48

Карпець Микола Святославович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

49

Кінда Віталій Васильович

11-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

50

Лінкевич Олександр Вадимович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

51

Немоловський Володимир Сергійович

8-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

52

Овсійчук Віктор В’ячеславович

9-ФМ

І

фізика

Работюк М.К.

53

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

54

Романів Назар Андрійович

10-ФМ

ІІІ

фізика

Шарабура А.О.

55

Сідлецький Станіслав Валентинович

9-ФМ

ІІ

фізика

Работюк М.К.

56

Єфімчук Максим Олегович

11-ФМ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

57

Косюк Катерина В’ячеславівна

11-БХ

ІІ

фізична культура

Логвись Т.І.

58

Вознюк Олександра Тарасівна

8-БХ

І

хімія

Максимчук І.С.

59

Герасимчук Максим Вадимович

10-БХ

І

хімія

Данилюк Р.Е.

60

Данилейко Ілля Васильович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

61

Костюкевич Костянтин Вікторович

8-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

62

Куцеля Роман Русланович

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

63

Миронюк Вадим Миколайович

10-БХ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

64

Політика Дмитро Олександрович

9-ФМ

ІІІ

хімія

Данилюк Р.Е.

65

Прачова Катерина Сергіївна

11-БХ

ІІІ

хімія

Максимчук І.С.

Приховати таблицю

Результативність участі учнів ПМЛ «Елітар» у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2009-2013 рр.

ПМЛ «Елітар» – навчальний заклад для здібних, здатних до розумової діяльності учнів із високим рівнем пізнавальної активності, які планують продовжувати навчання у вищих навчальних закладах. Завданням педагогічного колективу ліцею є формування компетентної, інтелектуально розвиненої, творчо обдарованої особистості, здатної до саморозвитку, самореалізації в різних сферах життєдіяльності, до професійно-освітнього самовизначення.

Система роботи з розвитку учнівських обдарувань увібрала в себе все найкраще з того, що було розроблено та впроваджено у навчально-виховній діяльності закладу за всю його історію, все те, що базується на сучасних підходах до утвердження та розвитку здібностей та обдарувань особистості.

У 2013-2014 навчальному році учні ліцею показали, як і у попередні роки, високі результати на Всеукраїнських олімпіадах, які пройшли на міському та обласному рівнях.

 Ліцеїсти здобули 65 перемог на ІІ етапі та 18 перемог на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Найкращі результати показали учні з математики, фізики, інформатики, хімії та біології.

Показати таблицю

Навчальний предмет Кількість призерів ІІ етапу олімпіад
2009р. 2010р. 2011р. 2012 2013 Всього
Математика 11 9 9 13 13 57
Фізика 9 10 11 12 10 52
Хімія 3 2 6 10 8 29
Біологія 3 1 4 6 4 18
Інформатика 7 10 11 9 8 45
Географія 1 1 3 4 4 13
Економіка 1 1 2
Екологія 1 1 2
Українська мова, література 2 2 1 1 2 8
Англійська мова 1 1 1 2 3 8
Історія 2 1 2 4 3 12
Правознавство 1 3 1 2 1 8
Астрономія 3 2 1 6
Інформаційні технології 1 4 5 10
Російська мова 1 1 2
Фізична культура 2 2 4
Всього 40 44 54 71 65 274

Приховати таблицю

СПИСОК УЧНІВ ПМЛ «ЕЛІТАР», ПРИЗЕРІВ І ЕТАПУ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН У 2013-2014 н.р.

У 2013-2014 навчальному році учні ліцею показали, як і у попередні роки, високі результати на Всеукраїнському конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, які пройшли на міському рівні.

 Ліцеїсти здобули 201 перемогу на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук. Найкращі результати показали учні у таких секціях та відділеннях: «Прикладна математика», «Математичне моделювання», «Хімія», відділення комп’ютерних наук, «Експериментальна фізика», «Теоретична фізика», «Медицина», «Валеологія» та  «Лісознавство».



Top