Категорія: Досягнення

ХV обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості

28 березня 2018 року в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти підведено підсумки ХV обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості, в якому взяли участь і педагогічні працівники ліцею “Елітар”.  

Читати далі »

Олімпіада з програмування у НУВГП

17 березня на базі Рівненського Національного університету водного господарства і природокористування відбулася традиційна олімпіада з програмування.  Цікаві та нестандартні задачі для учасників олімпіади підготували викладачі кафедри інформатики. Серед учасників олімпіади, окрім студентів, за перемогу змагалися учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» – Дарина Бондарець, Петро Овсійчук, Віталій Прачов, Станіслав Хаврук, Денис Орлов та  Андрій Савсуненко. Дипломи переможців та призи від спонсорів отримали Дарина Бондарець, Петро Овсійчук та Віталій Прачов.

Читати далі »

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні комп’ютерних наук

17 лютого 2018 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН у відділенні комп’ютерних наук. Команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» представляла свої проекти.

Читати далі »

Олімпіада з інформаційних технологій

15 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій.  Команду Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» представляли вісім учнів 8-11 класів.

Читати далі »

Конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій

16 листопада 2017 року Рівненським обласним центром  науково-технічної творчості учнівської молоді Рівненської обласної радиа базі Навчально-наукового інституту автоматики, кібернетики та обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування проведено  обласний конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій.

Читати далі »

Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар»

вітає команду учасників  II етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики із успішним виступом. Команда у повному складі виборола  призові місця.

Найкращі результати серед учнів 11 класу:

Прачов Віталій I місце
Овсійчук Петро – II місце
Бондарець Дарина – III місце

Результати  серед учнів 10 класів:

Орлов Денис – I місце
Хаврук Станіслав – II місце.

Учні 9 класів продемонстрували такі результати:

Музика Віктор –I  місце
Вільгурін Вадим –II місце
Костюк Дарина – III місце

В категорії наймолодших учасників призові місця вибороли:

Дудяк Назар – I місце
Балицький Дмитро –III місце

З умовами завдань та протоколами результатів можна ознайомитися на сайті управління освіти в розділі «Робота з обдарованими дітьми».

Бажаємо усім учасникам нових звершень в наступному етапі олімпіади, пошуку нестандартних та оптимальних алгоритмів розв’язку задач.

 

Вчитель інформатики, методист кафедри інформаційних технологій ПМЛ «Елітар»
Желюк Н.Д.

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформатики:

Воронцова Павла, учня 8 ФМ класу – III місце

КолодійчукаДмитра, учня 9 ФМ класу – II місце

Немоловського Володимира, учня 9 ФМ класу – II місце

Рябцева Михайла, учня 9 ФМ класу – III місце

Політику Дмитра, учня 10 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 10 ФМ класу – I місце

Сідлецького Станіслава, учня 10 ФМ класу – II місце

Назарця Віталія, учня 10 ФМ класу – II місце

Карпця Миколу, учня 11 ФМ класу – I місце

Холіна Нікіту, учня 11 ФМ класу – I місце

Лінкевича Олександра, учня 11 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 2013–2014 навчального року:

Остапчук Карину Валеріївну, ученицю 11 ФМ класу – I місце

Сідлецького Станіслава Валентиновича,  учня 9 ФМ класу – I місце

Ковальчук Людмилу Володимирівну, ученицю 11 ФМ класу – II місце

Максимчука Владислава Васильовича,  учня 11 ФМ класу – II місце

Політику Дмитра Олександровича, учня 9 ФМ класу – II місце

Бурду Михайла Сергійовича, учня 11 ФМ класу- III місце

Демчука Дмитра Олександровича, учня 11 ФМ класу- III місце

Кінду Віталія Васильовича, учня 11 ФМ класу- III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних конкурсах з інформатики!!!

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій:

Рижук Марію, ученицю 8 ФМ класу – I місце

Бурду Михайла, учня 11 ФМ класу – II місце

Карпця Миколу, учня 10 ФМ класу – II місце

Савицького Валерія, учня 9 ФМ класу – III місце

Якубця В’ячеслава, учня 9 БХ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформатики:

Немоловського Володимира, учня 8 ФМ класу – I місце

Політику Дмитра, учня 9 ФМ класу – I місце

Карпця Миколу, учня 10 ФМ класу – I місце

Кінду Віталія, учня 11 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 9 ФМ класу – II місце

Холіна Нікіту, учня 10 ФМ класу – II місце

Самойленка Анатолія, учня 11 ФМ класу – II місце

Сідлецького Станіслава, учня 9 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Top