Категорія: Інформаційних технологій

Каскадні таблиці стилів – CSS

Оператори умовного і безумовного переходів в мові програмувания Turbo Pascal 7.0

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді 2013–2014 навчального року:

Остапчук Карину Валеріївну, ученицю 11 ФМ класу – I місце

Сідлецького Станіслава Валентиновича,  учня 9 ФМ класу – I місце

Ковальчук Людмилу Володимирівну, ученицю 11 ФМ класу – II місце

Максимчука Владислава Васильовича,  учня 11 ФМ класу – II місце

Політику Дмитра Олександровича, учня 9 ФМ класу – II місце

Бурду Михайла Сергійовича, учня 11 ФМ класу- III місце

Демчука Дмитра Олександровича, учня 11 ФМ класу- III місце

Кінду Віталія Васильовича, учня 11 ФМ класу- III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних конкурсах з інформатики!!!

Інформаційно-комунікаційні технології в практичній діяльності сучасного педагога

18 лютого 2014 року для вчителів ліцею члени кафедри інформаційних технологій провели семінар-практикум на тему: “Інформаційно-комунікаційні технології в практичній діяльності сучасного педагога”. “Хто володіє інформацією, той володіє світом” – саме під таким гаслом Вінстона Черчилля проходив семінар. 

Читати далі »

Довгострокове завдання для 8 класів з програмування

Довгострокове завдання для 9 класів з програмування

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій:

Рижук Марію, ученицю 8 ФМ класу – I місце

Бурду Михайла, учня 11 ФМ класу – II місце

Карпця Миколу, учня 10 ФМ класу – II місце

Савицького Валерія, учня 9 ФМ класу – III місце

Якубця В’ячеслава, учня 9 БХ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Кафедра інформаційних технологій

вітає переможців II – етапу

Всеукраїнської олімпіади з інформатики:

Немоловського Володимира, учня 8 ФМ класу – I місце

Політику Дмитра, учня 9 ФМ класу – I місце

Карпця Миколу, учня 10 ФМ класу – I місце

Кінду Віталія, учня 11 ФМ класу – I місце

Веремчука Максима, учня 9 ФМ класу – II місце

Холіна Нікіту, учня 10 ФМ класу – II місце

Самойленка Анатолія, учня 11 ФМ класу – II місце

Сідлецького Станіслава, учня 9 ФМ класу – III місце

Бажаємо Вам перемог у

наступних олімпіадах та

конкурсах з інформатики!!!

Вітаємо

команду Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар”

в складі: Бурди Михайла, Кінди Віталія та

Самойленка Анатолія

із зайнятим другим місцем

в обласному конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій 

Читати далі »

TurboPascal7 для Windows7

Завантажити…

Top