“Червона калина 2018”

Вже котрий рік поспіль команда Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» стає учасником фестивалю-огляду військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина». У 2018 році цей захід приурочений Дню захисника України, святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та 76-ій річниці Української Повстанської Армії. До складу взводу ПМЛ «Елітар»  входили лише дівчата ліцею.

«12 жовтня у центрі Рівного, на майдані Незалежності, ми марширували, як єдиний злагоджений механізм, намагались показати синхронність та чіткість наших дій. Для проходження урочистим маршем обрали пісню «Гей, там на горі Січ іде», яка зі своїм патріотичним змістом надала нам силу і відвагу з гордістю захистити честь ліцею», – кажуть дівчата.

Їх називали «справжнім бойовим жіночим взводом». І тепер хочеться сказати, що майстерність при маршируванні присутня не лише чоловікам. Насправді ж, аби домогтися синхронності та злагодженості необхідно багато працювати, навчитися відчувати ритм і слухати командира.

Демонструвати свою стройову підготовку – це чудова традиція усіх рівненських освітніх закладів. Сподіваємося, що у наступному році нам вдасться досягнути ще кращих результатів.

Командир взводу, учениця 10 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Костолович Ірина

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top