«Червона калина»

У переддень свята Покрови Пресвятої Богородиці з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва, річниці Української Повстанської Армії, з ініціативи міського об`єднання Товариства «Просвіта» та за організації управління  освіти Рівненського міськвиконкому проводиться щорічний огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина», який уже став традиційним.

День Захисника Вітчизни стає для кожного українця знаковою подією, коли ми згадуємо усіх, хто творив і творить справжню українську історію, бо захисниками рідної землі є учасники усіх національно-визвольних змагань, герої Революції гідності, добровольці і військові у зоні АТО, волонтери, діти і дорослі — всі ті, хто різними шляхами наближає нашу перемогу. Слава усім захисникам України!

В усі часи Бойовий Прапор військової частини був символ честі, доблесті та слави. Сьогодні наш прапор – це більше, ніж символ, а інколи – важливіше, ніж життя. У бою його треба рятувати будь-якою ціною.

Сьогодні безпрецедентна подія – на майдані Незалежності 63 бойові стяги, освячені в бою кров’ю найкращих синів України, овіяні порохом і незламністю духу героїв, із символічними підписами воїнів з різних військових частин.

Наші земляки, які захищали рідну землю на Сході Української держави, передали прапори в руки української молоді – щоб зберегти пам’ять про тих, хто ціною власного життя рятував їх в бою і піднімав на найвищі точки в зоні АТО.

Слово привітання та відкриття 22-го огляду-конкурсу військово-патріотичної пісні та строю «Червона калина» надалося міському голові Рівного Володимиру Хомку.

Команда Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар” посіла II місце. Вітаємо членів команди, дякуємо за достойне представлення закладу на конкурсі та бажаємо подальших перемог та успіхів!

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top