День партизанської слави у ПМЛ “Елітар”

Відзначення Дня партизанської слави у ПМЛ “Елітар” розпочалося 23 жовтня із покладання квітів до меморіальної дошки матері рівненських партизанів Марфі Струтинській.

Напередодні були проведені інформхвилинки “Рівненщина – край партизанської слави”, де учні дізналися про Марфу Струтинську та її синів.

24 жовтня була проведена загальноліцейна лінійка “Пам’ятаємо…” за участю голови Рівненської обласної організації ветеранів України. Під час лінійки учні дізналися про сувору правду Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, про героїчні подвиги наших земляків-партизанів, про безцінний дар героїв – мирне небо над головою.

Цікавою та повчальною була розповідь голови Рівненської обласної організації ветеранів України Ковальчука Олександра Івановича, який розповів про партизанський рух на Рівненщині, поділився своїми спогадами про минуле та міркуваннями про майбутнє і подарував закладу книгу

Закінчилася лінійка словами: “Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай  зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять. “

Також учні 8-9 класів відвідали виставку “Наш край у часи Великої Вітчизняної війни” у Рівненському краєзнавчому музеї.

Увесь тиждень у бібліотеці ПМЛ “Елітар” діятиме виставка літератури з історії підпільно-партизанського руху часів Великої Вітчизняної війни.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top