День учнівського самоврядування

4 жовтня 2019 року в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся день учнівського самоврядування .

Старшокласники  спробували себе в ролі педагогів – у цей день їм довелося керувати навчальним закладом, проводити уроки, організовувати вітальний концерт і, звичайно, тримати дисципліну. Учні мали можливість проявити свою самостійність та розкрити організаторські навички.

День самоврядування розпочався із урочистої лінійки, на якій учням і вчителям ліцею були представлені «директор» – учениця 10 –  БХ класу, голова учнівського парламенту ПМЛ «Елітар» –  Олександра  Кот та її «заступники» Озійчук Поліна ,  Полюхович Анастасія  та Грабовський Денис.

Прозвучав дзвінок і уроки розпочалися. Учителі-дублери зрозуміли, що на них лежить відповідальність за учнів і за проведення занять на належному рівні. Школярі усвідомили наскільки важко доводиться вчителям на кожному уроці. Педагоги з ентузіазмом підтримали учнівську молодь та їх креативні ідеї. Бо усі ми розуміємо, що наш час потребує лідерів нової формації, людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно, генерувати нові ідеї та приймати нестандартні рішення.

Діти висловили подяку вчителям і запросили своїх наставників на святковий концерт. Приємна музика та жартівливі сценки підняли настрій усім!

Більше фото у Web-альбомі
Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top