День учнівського самоврядування в ліцеї «Елітар»

30 вересня 2016 року в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся День учнівського самоврядування з нагоди Дня вчителя.

Старшокласники  мали можливість відчути себе в ролі педагогів, реалізувати свій лідерський потенціал і зрозуміти як це – бути вчителем. Святковий день розпочався із  загальноліцейної лінійки, на якій, після виступу адміністрації навчального закладу, учням були представлені юні «керівники»  та «вчителі». Обов’язки директора у цей день виконувала учениця 11 – ФМ класу, президент учнівської парламенту ПМЛ «Елітар, Карпунець Ольга, її заступниками стали Стяжкіна Інна, Якубовська Валентина та Томашевський Микола. Ольга ознайомила усіх із планом Дня самоврядування, і так весь навчальний процес у цей день проходив під чітким контролем дублерів адміністрації ліцею.  А для того, щоб уроки відбувалися у нормальному режимі, потрібна була дійсно ретельна підготовка. Заздалегідь «юні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні були дати учням. Уроки сподобалися усім, бо проходили цікаво і захоплююче. А юні таланти, підготувавши найщиріші вітання до Дня учителя, порадували педагогів ліцею номерами на концерті.

Завершився День самоврядування в ліцеї підсумковою нарадою керівників-лідерів, під час якої старшокласники обговорили результати діяльності учнівського активу. Усе пережите стало безцінним досвідом, залишивши в пам’яті юних лідерів незабутні спогади. Так поділилася своїми враженнями «заступник директора» Стяжкіна Інна: «Робота заступника директора та вчителя – це важка праця, яку вміло поєднують наші рідні вчителі в ліцеї «Елітар». Це не тільки відповідальність та важливість, а й частинка своєї душі у кожній справі, у кожному проведеному уроці. Я мала змогу на власному досвіді переконатися в цьому. Виконуючи всього один день маленьку частинку роботи заступника директора та провівши декілька уроків, я зрозуміла наскільки важко бути вчителем. Важко доносити таку потрібну інформацію тим, хто не хоче її сприймати, перейматися проблемами своїх учнів, шукати компромісу в складних ситуаціях. Ми, учні, не цінуємо звичайну людську доброту, часто переходимо межі дозволеного. Насправді, вчитель –  це звичайна людина, яка хоче, щоб її працю шанували. Тому шануйте своїх вчителів і частіше дякуйте за те, що вони для вас роблять».

 

 


Більше фото у Web-альбомі

Вчитель англійської мови ПМЛ «Елітар»
Волкова О.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top