ДИСТАНЦІЙНИЙ КОНКУРС МАН – НОВИЙ ФОРМАТ ЗМАГАНЬ

   20 січня 2021 року на базі Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у відділенні комп’ютерних наук. В цьому році І етап конкурсу вперше проводився дистанційно. Такий формат захисту проектів поставив перед учасниками нові випробування, адже презентація роботи носила портерний характер.
   Для журі такий процес захисту теж був своєрідним випробування, адже для об’єктивної оцінки робіт необхідно було ґрунтовно і детально попередньо ознайомитися із представленими роботами учасників, без представлення самими учасниками своїх ідей.
   Традиційно учні ліцею «Елітар» є активними учасниками різноманітних конкурсів та турнірів, зокрема і конкурсах, що пов’язані з програмуванням представляють цікаві ідеї та їх проектну реалізацію. Більше 40 проєктів було представлено у І етапі.
   Серед найцікавіших відзначені роботи Грабовського Дениса, Турбала Богдана, Дудяка Назара, Винокура Вадима та Алфьорова Андрія. Саме проекти цих учнів будуть представлені до ІІ етапу конкурсу.
   Сподіваємося, що команда учнів ліцею зможе достойно представити власні творчі ідеї та їх проектну реалізацію на цьому конкурсі.

Надія Желюк, вчитель інформатики
Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар»

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top