До свого Олімпу – через МАН

5 жовтня 2016 року на базі Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» пройшов Всеукраїнський семінар-практикум керівників територіальних відділень МАН України з теми «Мала академія наук учнівської молоді як науково-освітній ресурс підтримки обдарованих дітей у регіоні».

Учасники семінару ознайомлювались з роботою міського відділення МАН, завітавши до одного з базових закладів – ПМЛ «Елітар». Завідувач Центру роботи з обдарованими учнями Олеся Борисівна Пасічник ознайомила гостей з управлінськими аспектами організації освітнього простору для обдарованих школярів у системі МАН. А директор ПМЛ «Елітар» Олег Миколайович Желюк привідкрив секрети того, як у закладі створюється середовище, яке дає можливість кожному учню вийти на власну траєкторію розвитку, щоб досягти свого Олімпу.

Представники з усіх областей України зацікавлено слухали екскурсоводів в унікальному музеї компʼютерної техніки. Творчу лабораторію вчителя фізики спрезентував у навчальному кабінеті завідувач кафедрою Анатолій Остапович Шарабура. Заступник директора з наукової роботи Роман Едуардович Данилюк, розповідаючи про організацію науково-дослідницької та експериментальної роботи, представив трьох учнів – дійсних членів МАН, які коротко ознайомили зі змістом своїх досліджень.

Жвавим обговоренням і високою оцінкою почутого і побаченого завершилось перебування учасників семінару у одному з кращих закладів освіти міста. Заступник директора Національного центру «Мала академія наук України» Світлана Олексіївна Лихота вручила грамоту Національної академії наук України і НЦ «МАН України»  Олегу Миколайовичу Желюку «за вагомий внесок у розбудову Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, багаторічну плідну співпрацю, високу результативність у підготовці переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України».


Більше фото у Web-альбомі

Вчитель хімії ПМЛ «Елітар»
Данилюк Р.Е.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top