Додаткова інформація щодо ЗНО 2021

Шановні учасники освітнього процесу!

01 лютого стартуватиме реєстрація для участі у ЗНО 2021 року.

  Та одинадцятикласники розпочали активну підготовку до важливих випробувань у їхньому житті – випускних і вступних іспитів – ще у вересні, а то й раніше, визначилися з переліком предметів, які обиратимуть під час тестування, зареєструвалися для участі в пробному ЗНО, підготували необхідні для реєстрації документи.
  Тих, хто хоче дізнатися більше про особливості ЗНО/ДПА-2021, запрошуємо долучитися 29 січня о 14.00 до розмови із виконувачем обов’язків директора Українського центру оцінювання якості освіти Валерієм Бойком на YouTube каналі центру. Цьогорічні учасники / учасниці тестування, їхні батьки та вчителі дізнаються, які обов’язкові предмети ДПА, як зареєструватися для участі в ЗНО і в які терміни, на що варто звернути увагу під час реєстрації  кожній категорії учасників.
   Цей ефір розпочне низку випусків «ЗНО-2021: ви запитуєте — ми відповідаємо» від команди Українського центру оцінювання якості освіти.
    До 28 січня всі охочі можуть поставити запитання за посиланням.
  https://testportal.gov.ua/zno-2021-vy-zapytuyete-my-vidpovidayemo/#more-20715

З цим текстом рекомендовано ознайомити широке коло учасників ЗНО-2021 та їх батьків, класних керівників 11-х класів, реєстраторів.

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top