Древній чар Острога

Острог… Такий близький і такий насправді далекий, бо ще не пізнаний до кінця нами, своїми земляками. Розвідати вічну таїну Острога наважилися учні 8 класу біолого-хімічного та 8 класу фізико-математичного профілю Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» на чолі із класними керівниками Шостак О.О. та Бондаренко О.І.

Поїздка відбулася 15 жовтня 2017 року. Маршрут екскурсії пролягав через відвідини Національного університету «Острозька академія», де цікавий екскурсовод не лише розповіла захопливу історію і міста, й університету, а й повела таємничими підземними ходами монахів-капуцинів. Ліцеїсти були вражені від побаченого, адже аура загадковості була присутня у кожному звукові та порухові. Наступною зупинкою став унікальний Музей книги, де учні сповна могли насолодитися раритетними виданнями та цікавими експозиціями. Не залишився осторонь й Острозький замок. По- мистецькому багатий, він не міг залишити байдужим жодного відвідувача, адже в ньому наче потрапляєш в атмосферу попередніх століть. Збагачені духовно і стомлено-щасливі, поверталися ми додому, не забувши зупинитися на лісовій галявині, у ліцейно-родинному колі обмінявшись враженнями від поїздки.

 

Вчитель української мови та літератури, англійської мови, класний керівник 8 класу фізико-математичного профілю ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top