«Друга світова війна в пам’ятниках і назвах вулиць м. Рівне»

«Героїв мало вже лишилось,
Покрила скроні сивина,
А щастя у серцях з’явилось
Лише в душі гримить війна…»

Мета виховного заходу: розширити уявлення ліцеїстів  про події Великої Вітчизняної війні; виховувати повагу до героїчного минулого країни, пробуджувати співчуття до людей старшого покоління; формувати позитивну оцінку таких моральних якостей, як героїзм, патріотизм; формувати активну життєву позицію, спонукати дітей до активного опору спроб очорнити історію країни

8 травня в Україні відзначатимуть День пам’яті та примирення, а 9 травня  – День Перемоги. Символом Дня примирення є квітка червоного маку.

Все далі і далі від нас героїчні та трагічні роки Великої Вітчизняної війни.

В цей  день, друзі-однополчани можуть зустрітися, згадати про минуле, пом’янути бойових товаришів, поділитися своїми турботами. Але все менше і менше ветеранів приходять зараз  на такі зустрічі: наймолодшим учасникам бойових дій вже за 80. Щороку помирають ветерани, а разом з ними втрачаються спогади про тих, хто ціною свого життя здобували перемогу, хто захищав рідну землю від фашистської навали. Але ми маємо пам’ятати їх – переможців. Ця пам’ять передається з покоління до покоління, не даючи померкнути славі тих героїчних подій. А головне, що про них пам’ятають, бо саме ця пам’ять передається із покоління до покоління, не даючи померкнути славі тих героїчних подій. І ця пам’ять залишається в пам’ятниках і назвах вулиць м.Рівне.

У  9 класі фізико математичного профілю проведена виховна година разом із представниками краєзнавчого музею – Гавриш Н.М., старший науковий співробітник відділу історії  РОКМ.

Вчитель біології, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Заболотна В.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top