ЕЛІТАР У ТОР-100!

   26 років тому гостинно відчинилися двері Рівненського  природничо-математичного ліцею, запрошуючи на навчання всіх тих, хто прагне пізнання й особистого зростання. Ліцей був  створений як заклад нового типу в 1994 році з метою реалізації програми «Творча обдарованість» й утвердився на Рівненщині як освітній заклад із профільним і поглибленим вивченням природничо-математичних дисциплін та упровадженням  нових освітніх технологій.

   26 років! Чи багато це?  У глобальному вимірі 26 років це, звичайно, мало, але для історії нашого закладу це етап його становлення, формування свого іміджу, утвердження традицій і, безперечно, досягнення, успіхи. Що для нас успіх? Успіх – це радість від самого процесу пізнання, тобто творчий підхід до вирішення проблем. У чому секрет нашого успіху? У тому, що, випереджуючи час, ліцей ще у двохтисячному році зробив акцент на нові інформаційні технології і до сьогодні їх успішно застосовує. А ще запорука нашого успіху в тому, що в закладі працює злагоджений осередок однодумців на чолі з адміністрацією, яка мотивує всіх учасників освітнього процесу: ліцеїстів – на успіх, батьків – на спільну працю, педагогів – на саморозвиток та самовдосконалення.

 Кожен освітній заклад по-своєму унікальний, має свої здобутки, традиції і як результат – власний імідж. Учасники освітнього процесу ліцею «Елітар» спрямовують свої сили для досягнення мети – сьогодні стати кращими, ніж були вчора – й усвідомлюють, що репутація й успіх закладу є спільною справою. Сьогодні Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» є одним із кращих освітніх закладів України за результатами ЗНО упродовж усіх років його проведення,починаючи з 2007 року, коли вперше було проведено ЗНО для випускників, як альтернативний варіант для вступу у ВНЗ України. Уже в цьому році ліцеїсти продемонстрували високі досягнення з профільних предметів – математики, фізики, хімії, біології. І такий високий результат намагаються підтримувати щорічно. Найвищі результати ЗНО – 200 балів ліцеїсти отримували не тільки з математики, фізики, хімії, біології, але й інших навчальних дисциплін.
   Щорічно після завершення ЗНО підводяться підсумки та визначається рейтинг шкіл України. Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» визначив  та  оприлюднив результати ЗНО за 2020 рік, за якими Рівненський природничо-математичний ліцей «Елітар» у «ТОП 100» за результатами усіх предметів. Заклади освіти в таблиці ранжовано за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості тестів, складених випускниками кожної школи. За підсумками «Освіта.ua» найвищі результати випускники ліцею продемонстрували з  профільних предметів, зокрема, з хімії – 31 місце в рейтингу, біології – 33, фізики – 59, математики – 145, української мови та літератури – 158.
   Окрім основного рейтингу шкіл України, опубліковано рейтинги шкіл усіх обласних міст та областей України, у ньому Рівненська область посідає 11 місце, а серед міст – Рівне займає 3 сходинку.
   Мріяти. Прагнути. Досягати. Це важливо для кожного. А ще – ніколи не зупинятися на досягнутому, постійно  самовдосконалюватися. Ліцей «Елітар» і надалі бере на себе місію – створювати такий освітній простір та атмосферу, які б спонукали і педагогів, і здобувачів освіти до інтелектуального зростання. Адже в основу змісту діяльності ліцею «Елітар» покладено систему наук, що дає змогу формувати в учнів сприйняття світу як єдиного цілого, допомагає їм усвідомлювати роль кожної науки в розвитку світу. Робота закладу спрямована на розвиток у ліцеїстів наукової грамотності, елементів наукового світогляду, уміння працювати з різною аналітичною та науково-технічною інформацією, вироблення навичок самостійної роботи, творчого пошуку та розвитку здобувачів освіти.

Надія Желюк, вчитель інформатики ліцею

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top