Фінал конкурсу «Весела наука»

25 і 26 квітня у школі-ліцеї “Чорноморський” проходив фінал Всеукраїнського конкурсу проектів з інформатики «Весела наука». Учасники з 25 міст і сіл, які представляли 35 навчальних закладів України зібралися для того, щоб представити свої проекти в номінаціях «Графіка», «Анімація» і «Короткометражний фільм».

На конкурс цього року було представлено 173 роботи, але тільки 47 з них було відібрано для участі у фінальному етапі конкурсу. Компетентне журі методистів Одеського обласного інституту удосконалення вчителів оцінювали проекти учасників конкурсу. В даному конкурсі приймали участь і представник ліцею “Елітар” – Самолюк Тимофій, учень 11 класу біолого-хімічного профілю з проектом «In the arms of the Lyceum», котрий був представлений у номінації «Короткометражний фільм» та вчитель інформатики Середюк Юрій Ростилавович. 


Після закінчення захисту, всі учасники вирушили на екскурсію по місту, а в неділю 26 квітня відбулося урочисте нагородження переможців фінального етапу конкурсу та вручення призів та сертифікатів. Представлена робота посіла друге місце, за що Тимофія було нагороджено дипломом другого ступеня та срібною медаллю, а Юрія Ростиславовича – дипломом та відзнакою.

Також під час перебування в Одесі ми затоваришували з командами зі всієї країни, що ще раз підтверджує: Україна Єдиина!Більше фото можна переглянути у Web альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top