Герої Небесної Сотні, ви живіші за живих!

Під прапором стояли – під прапором й спочили.
Прийми, о Господи, своїх синів!
За України волю їх убили
В шалений жар тривожних днів.

Минає рік за роком, а біль втрати залишається, і пам’ять є постійним супровідником щоденних подій. Минає п’ятий рік від страшних подій Майдану, які перевернули нашу свідомість і спрямували її на інший курс. Курс свободи, віри і незалежності, державної і ментальної. Курс, що був устелений людськими тілами і залитий людською кров’ю. 

Час іде, але пам’ять залишається. Події 18, 19 та 20 лютого 2014 року навіки вкарбовані  у нашу свідомість. Тому ми, діти нового покоління, не забуваємо про це і щорічно вшановуємо Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2019 року в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбувся реквієм за полеглими героями тих кривавих часів – Героями Небесної Сотні. Метою заходу було вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість, розвивати бажання стати гідними громадянами України. Підготував лінійку-реквієм 9 клас фізико-математичного профілю на чолі із класним керівником Бондаренко О.І.

Учні декламували вірші, закликали всіх присутніх схилити голови у хвилині мовчання перед загиблими, передали вогник – як символ вічного і невмирущого, як символ пям’яті й віри у краще майбутнє.  

Боротьба не за щастя  вже навіть іде —за життя!
Бо його забирають.
Нас Надія веде, нас ідея веде
За свободу для рідного краю.

Ми змінилися самі і змінили країну. І нехай там, на небі, вони усміхнуться разом із нами. «Слава Україні — Героям слава, Слава Героям Майдану», — ці слова лейтмотивом прозвучали на заході.

Вірмо у краще, пам’ятаймо наших Героїв, будуймо нову країну, бо ми – діти справжніх патріотів!

Бондаренко О.І., yчитель української мови та літератури, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top