Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України

Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932-1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках.

З метою гідного вшанування жертв Голодомору та донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської молоді, об’єктивної інформації про трагічні події української історії, у Рівненському природничому – математичному ліцеї «Елітар» була організована тематична виставка «День скорботи і пам’яті Голодомору в Україні» та акція «Незабудка пам’яті – як згадка про Голодомор». Члени учнівського самоврядування 9 класу фізико-математичного профілю для учнів класу підготували виступ «Пам’ять, що рятує: голоси правди». Також ліцеїсти переглянули документальний фільм «Голодний дух», присвячений голодомору 1932 – 1933 років, перфоманс «Ті, що блукають» та відеоролики до 86-тих роковин Голодомору: «Запали свічку пам’яті! Не залишай цього дня своє вікно порожнім» і «Ти приніс мені яблуко…».

Учні закликали зберегти пам’ять про трагічні сторінки історії держави для майбутніх поколінь та запалили свічку пам’яті (23 листопада о 16.00). Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

Такі заходи допомагають сформувати в ліцеїстів ціннісне ставлення до суспільства та держави, розкривати невідомі сторінки історії нашого народу та зрозуміти роль особистості в історії; надають можливість відчути себе відповідальним за долю своєї країни..

Класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар» Пальчевська І.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top