Hour of Code

Hour of Code – це глобальна ініціатива, яка залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу.

Hour of Code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію IT серед учнів шкіл за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 140 мільйонів школярів!

Автори ініціативи вважають, що кожен учень повинен мати можливість вивчати інформатику, адже вона допомагає розвивати навички розв’язання задач, логічне та творче мислення. Розпочинаючи вивчення рано, учні роблять перший крок до успіху в будь-якій кар’єрі 21 століття.

8 грудня в рамках тижня комп’ютерних наук, для учнів 8 класу фізико-математичного та 9 біолого-хімічного профілів, природничо-математичного ліцею «Елітар», відбулася ініціатива “Hour of Code”, яка в Україні проходила за підтримки Microsoft Україна та Фонду BrainBasket. Після заняття усі школярі, які долучилися, отримали сертифікат міжнародного зразка. Усі інтерактивні уроки побудовані на середовищі Scratch та на добре відомих дітям комп’ютерних іграх – Angry Birds, Minecraft, Star Wars. Заняття для учнів провели представники Рівненської громадської організації “Центр інновацій”.

Вправи для занять: code.org


Більше фото у Web-альбомі

Вчитель інформатики, класний керівник 9 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Середюк Ю.Р.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top