Ключ до успіху!

Чи можна випередити час?.. Упевнені, що так. Природничо-математичний ліцей «Елітар» у багатьох напрямках намагається випередити час, бо працюємо ми на майбутнє. У ліцеї створюємо комфортний психологічний клімат, такі умови для саморозвитку і самореалізації особистості, коли кожен учасник навчально-виховного процесу може з упевненістю сказати: «Я вірю у власні сили. Знаю: без наполегливої праці не буде бажаного результату.»

Діти навчаються не тільки захищати власну точку зору, ставити мету, а й досягати її. Кожен розуміє, що успіх – це максимальне використання можливостей, які має людина. Тому учні з ентузіазмом беруть участь і в олімпіадах з базових предметів, і у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН, де постійно утримують палку першості серед переможців, і в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», Всеукраїнському чемпіонаті комп’ютерних програм «Екософт», Всеукраїнських конкурсах «Левеня», «Колосок», «Соняшник», міському конкурсі юних фізиків-експериментаторів «Фенікс». Кожна перемога у них, це крок до успіху.

Ми маємо чим пишатися. Інтелектуальні здобутки наших ліцеїстів є досить вагомими. Щороку це засвідчують і результати ЗНО. Особливо порадували нас наші вихованці у цьому році. Усі ліцеїсти успішно пройшли цьогорічні випробування, а із 16 випускників-рівнян, що отримали найвищий результат – 200 балів, найбільше наших учнів – шість найвищих результатів. Герасимчук Максим здобув по 200 балів аж із двох предметів одразу – із хімії і з математики. Анастасія Василакі – із біології, Надія Дідух, Олександр Лінкевич та Романів Назар із математики. Вони – наша гордість. А їхні здобутки – це інвестиції у майбутнє, це точка відліку, початок нових звершень, значущих кроків до успіху, до розуміння світу і себе у ньому.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top