Козацькі забави 2016

Виховання в людини патріота своєї Батьківщини, любові до рідного краю, до рідної України варто починати з дитинства. Уже сьогодні, у роки навчання, необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національної гідності, найкращі якості захисника Батьківщини, високий рівень загальної культури та народних знань, народної етики, моралі, мистецтв.

Вихованню цих завдань і сприяє проведення військово-патріотичного спортивного заходу «Козацькі забави», який був проведений 27.09.2016 року у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар», участь у якому взяли всі учні ліцею, з 8 по 11 класи.

Метою заходу є виховання мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості й ініціативності на основі відновлених національних козацьких традицій, вихованню духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних та загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

У ході змагань команди визначили кращих у 5 конкурсах. Конкурс «Строю і пісні», найкраще виступили учні 11 класу біолого-хімічного профілю. У конкурсі «Козацьких клейнодів» найкращим був 10 класу фізико-математичного профілю. У конкурсі “Козацькі розваги” найбільш творчі здібності проявив 9 класу біолого-хімічного профілю. У перетягуванні каната найсильнішими виявилися учні 8 фізико-математичного, 9 фізико-математичного, 10 фізико-математичного та  11 класу біолого-хімічного профілю (по паралелях). У “Козацькій естафеті” (по паралелях) найбільш спритними виявилися учні 11 фізико-математичного, 10 фізико-математичного, 9 фізико-математичного та  8 фізико-математичного класів. Загальну перемогу та Козацьку булаву отримав 9 клас фізико-математичного профілю. Вітаємо їх із перемогою.


Більше фото у Web-альбомі

Вчитель біології ПМЛ «Елітар»
Заболотна В.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top