Козацькі забави 2017

26 вересня 2017 року в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» відбулося щорічне традиційне загальноліцейне свято-конкурс «Козацькі забави».

Метою заходу є виховання мужності, сміливості, наполегливості й ініціативності на основі національних козацьких традицій, вихованню духовно та фізично розвиненого юного покоління незалежної України на засадах козацького світогляду та здорового способу життя, у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних та загальнолюдських духовних і моральних цінностей.

Як завжди, конкурс проходив на подвір’ї закладу, де курені, саме таку назву під час змагань мав кожен клас, мали змогу показати силу, витривалість, винахідливість і навіть артистичні таланти. Беручи участь у різноманітних конкурсах ліцеїсти продемонстрували високий рівень фізичної підготовки та наполегливості до здобуття перемоги. Журі суворо, але справедливо оцінювало такі етапи змагання: строю та пісні, клейнодів, козацьку естафету, перетягування каната та музично-драматичне представлення. Удача була на боці то однієї, то іншої команди, але у підсумку за кількістю набраних балів виборов перемогу курінь 11 класу біолого-хімічного профілю, на другому місці – 10 клас біолого-хімічного профілю, а на третьому – 10 клас фізико-математичного профілю. Вітаємо переможців!   

Вчитель української мови та літератури, англійської мови, класний керівник 8 класу фізико-математичного профілю ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.Більше фото у Web-альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top