Козацькі забави

Козацький дух та інтелект в одному поєднанні. Таку цікаву суміш готують вже декілька років у природничо-математичному ліцеї Елітар міста Рівного. Тут вже 16 рік поспіль серед вихованців закладу проводять конкурс козацькі забави.

Ані дощ, ані вітер, не стали на заваді учням, які вийшли у двір ліцею продемонструвати власну силу, вміння та спортивний дух. Його вихованці вміють не лише гризти граніт науки, але й фізично працювати та показати, на що здатні молоді інтелектуали.

Так хлопці та дівчата підтримують своїх друзів, сьогодні вони у центрі уваги. Підтягування на перекладині – справа не з легких, проте саме тут в ліцеї є свої чемпіони.

А вже в перетягування линви необхідно відчуття команди. Ліцеїсти запевняють – козацький дух в них є. І він непереломний.

Таких гарних традицій у рівненському “Елітарі” дотримуються з початку заснування закладу. Щороку проводять конкурс для учнів, і кращому класу вручають приз – перехідну булаву. В ліцеї кажуть, козацькі забави, не ради забави! завдяки конкурсу учні загартовуються та вчаться підтримувати один одного за будь яких обставин.

 

 

 

3D галерея
 


3D ГАЛЕРЕЯ


WEB АЛЬБОМ

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top