Козацькому роду нема переводу!

Виховання в людині патріота своєї батьківщини, любові до рідного краю, любові до України варто починати з раннього дитинства.

Отже, вже сьогодні, в роки навчання необхідно виховувати глибокі почуття патріотизму та національноїгідності, найкращі якості захисника Батьківщини, високий рівень загальноїкультури та народних знань, народної етики, моралі, мистецтв.

З чим асоціюється у дітей поняття «козак»? Серед перелічених якостей козаків були: сила, розум, мужність, чесність, любов до Батьківщини, спритність, хоробрість… Саме такими бачать козаків учні ліцею «Елітар». 28 вересня 2017 року в закладі відбулося щорічне традиційне загальноліцейне свято-конкурс «Козацькі забави».

Що потрібно, аби стати гідним звання Козак? Яким треба бути,  щоб посвятили в козаки? Треба бути сильними – пройдемо випробування наших сил, треба бути розумними – розв’яжемо складне завдання, мужніми – не боїмось наступного випробування… Всі ці чесноти учні могли проявити у різноманітних змаганнях: строю та пісні, клейнодів, козацькій естафеті, перетягуванні каната та музично-драматичному представленні. Таким чином ми можемо довести всім, але насамперед самим собі, що все-таки козацькому роду нема переводу!

Вчитель інформатики, класний керівник 11 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Середюк Ю.Р.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top