КРАЩІ СЕРЕД КРАЩИХ ЮНІ ПРОГРАМІСТИ

Двадцять другого листопада на юних програмістів Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» чекали традиційні випробування.

Адже саме в цей час проходить другий етап Всеукраїнських фахових олімпіад з базових дисциплін. Для тих елітарівців, хто бачить себе в майбутньому програмістом, комп’ютерним аналітиком чи власником комп’ютерної компанії, саме олімпіада з програмування дає можливість проявити себе, власні навички креативних та нестандартних підходів до розв’язку задач, реалізації складних алгоритмів в різних середовищах програмування. На етапі підготовки до олімпіади ліцеїсти використовують сучасні Інтернет – платформи, такі, як, наприклад, e-olimp. Ця платформа зручна тим, що кожен, хто зареєструвався на ній, має можливість швидкої перевірки власних розв’язків та їх ефективності. А також слідкувати за власним рейтингом та іншими учасниками. Все це стимулює розвиток олімпіадного руху серед молоді, спонукає талановитих учнів самостійно навчатися, експериментувати, бути творчими, наполегливими та цілеспрямованими, досягати мети.

В черговий раз команда учнів ліцею успішно виступила на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з програмування. Переможцями стали учні: Грабовський Денис – Диплом І ступеня, Турбал Богдан – Диплом І ступеня, Музика Віктор – Диплом І ступеня. Диплом ІІ ступеня виборов Орлов Дмитро. А учні Павловський Володимир, Дудяк Назар, Алфєров Андрій та Дука Анастасія – отримали Дипломи ІІІ ступеня. Вітаємо усіх переможців з чудовими результатами! Команді учнів ліцею, які будуть представляти збірну міста для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади бажаємо чергових перемог!!!

Надія Желюк, методист кафедри інформаційних технологій

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top