Лауреат у конкурсі “Учитель року – 2017” у номінації “Біологія”

З метою виявлення, підтримки творчої праці вчителів, підвищення професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків і впровадження інноваційних технологій у період з 01 по 15 грудня 2016 року в місті проходив І тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

Щорічний конкурс педагогічної майстерності – одна із яскравих подій у освітянській галузі. Його проведення допомагає краще зрозуміти й усвідомити значимість ролі вчителя у житті країни та систематизувати надбання щоденної праці кращих педагогів, зробити крок на шляху до педагогічної майстерності.

12.12.2014 р. на базі Рівненської СпШ №15 відбувся фінальний етап І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» у номінації «Біологія». Від Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» участь у конкурсі приймала вчитель біології Данилюк Алла Петрівна.

Учитель показала високу педагогічну ерудицію, глибокі знання з предмету, досконалу методику проведення сучасного уроку з використанням інтерактивних технологій, глибоке розуміння навчальних, загально-педагогічних, розвиваючих цілей навчальної програми з предмету.

За підсумками конкурсу вона стала лауреатом .

Щиро вітаємо Аллу Петрівну зичимо подальших успіхів і перемог у професійній діяльності.

Не згасає вогонь у розумних очах
І з роками ясніш пломеніє.
Ти тримаєш дитячі серця у руках,
Ти навчаєш країни надію.

 

Вчитель зарубіжної літератури, класний керівник 10 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Пальчевська І.В.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top