ЛІЦЕЙ ВІТАЄ ПЕРЕМОЖЦЯ ІІІ ЕТАПУ КОНКУРСУ МАН

   Щорічно  у квітні-травні проводиться ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Відповідно до Положення про Конкурс заключний ІІІ етап проходить у Києві. У 2020 році у зв’язку із встановленням карантину та запровадженням посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом, захід вперше був проведений у режимі он-лайн Національним центром «Мала академія наук України» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України з 05 до 08 листопада. Урочисте відкриття відбулося відповідно в режимі он-лайн 5 листопада. Постерний захист та наукова конференція –  6 та 7 листопада.

   У складі команди від Рівненської області у відділенні комп’ютерних наук роботу представляв учень 10 фізико-математичного класу Богдан Турбал. Це не перший конкурс, у якому Богдан отримує перемогу. За час навчання у ліцеї він щорічно перемагав у Всеукраїнських олімпіадах з інформатики, інформаційних технологій і математики. У 2018-2019 роках отримував Дипломи І ступеня за перемогу в обласних змаганнях з інформаційних технологій.  А ще його захоплення науково-дослідницькою діяльністю в галузі ІТ-технологій і математики забезпечили йому високі результати у Всеукраїнському конкурсі МАН з інформатики у 2019 році. Творча інтелектуальна праця Богдана була гідно оцінена стипендією Президента у 2019 році. Результатами своїх напрацювань юний науковець ділився  на міських, обласних та всеукраїнських конференціях і семінарах, що відбувалися на базі Рівненського природничо-математичного ліцею.

  З нетерпінням чекав оголошення результатів он-лайн конкурсу Богдан, вчителі та батьки. Їх оголосили 8 листопада. І знову, в черговий раз, він отримав перемогу. А від міської влади за наполегливість, старання і високу результативність стипендію міського голови.

  Богдан надзвичайно талановитий учень. Ми, педагоги ліцею, щиро раді його успіхам і перемогам. Щиро віримо, що ця перемога – це лише чергова сходинка до його великого успіху у майбутньому.

Надія Желюк, вчитель інформатики

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top