Гімн “Елітару” – на Говерлі!

«Там, де гори й полонини, де стрімкі потоки й ріки…»

Україно…  Земле моя, багатогранна  і прекрасна, безмежна і простора, горда і незалежна. Як приємно завжди відкривати твої таємниці! Ти повна загадок, і кожен раз змушуєш нас зазирнути у не пізнане досі й поринути у незвідане.

Відкрити всі таємниці рідних Карпат спробували учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» на чолі із заступником директора Перепелицею Аллою Іванівною, класним керівником  9 класу фізико-математичного профілю Бондаренко О.І., класним керівником 10 класу фізико-математичного класу Заболотною В.В. та методистом кафедри інформаційних технологій Желюк Н.Д. на вихідних, які припали на 13 – 15 жовтня 2018 року за маршрутом Рівне – Яблуниця – Буковель – Яремче. І з гордістю можемо сказати: «Ми зробили це – укотре підкорили Говерлу!»

Наша подорож розпочалася із самого ранку суботи, коли в очікуванні чогось неймовірного ми виїжджали з Рівного. Довга дорога нас привела до надзвичайно красивого та старовинного Івано-Франківська, де мали змогу помилуватися архітектурою та самобутністю цього міста. Прогулявшись тісними вуличками, ми знову продовжили мандрівку. І зовсім скоро вона привела нас до неймовірних краєвидів, де, звиклі до нашої місцевості, побачили щось незвичне і надміру красиве. Це були…Карпати! Оселившись у зручних будиночках гостинних гуцулів, стомлені важкою дорогою, ми міцно заснули, вдихаючи чисте гірське повітря.

Наступний день випробував нас на витримку. Під керівництвом компетентного гіда ми підіймалися на Говерлу. Неперевершена краса предковічних лісів змусила затамувати подих від небаченого. Горді буки, чарівні смереки, тендітні ялини – усе пишалося у своїй величі. А барви… Вони настільки багатогранні, що важко навіть дібрати слова, щоб описати їх. Але не тільки краса природи вразила нас, а ще й складність підкорення найвищої вершини України. Вона ніби промовляла: «Я так легко не здамся. Мене підкорити може тільки найсильніший!» Проте наша затятість та наполегливість зробили справу до кінця. І ми – на вершині. І не просто видерлися. А ще й заспівали гімн ліцею «Елітар». Справді, чи не магічною силою володіють Карпати? Адже саме вони заряджають кожного туриста неймовірною силою, бадьорістю та енергією.

Наступного, тобто останнього, дня мандрівки  нас радісно зустрічав Буковель. І це містечко – справжній європейський курорт, який змусив нас ще більше пишатися своєю країною. Уже від’їжджаючи додому, ми  зупинилися у Яремчі, де колоритні базари умовлять будь-кого придбати сувенір на пам’ять. 

І ось знову довга дорога, яка щоразу давала відчути подих рідного Рівного. Ми впевнені, що воно так само скучило за нами, як і ми за ним. Увечері ми прибули додому. Знову і знову переконувалися: наша Україна велична і неймовірна. Кожен її куточок вражає своєю самобутністю. А ми, українці, горді, що живемо тут і маємо змогу насолоджуватися цією неймовірною красою.

Учитель української мови та літератури, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top