Маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій…

Діти – це наше майбутнє. Вже стало доброю  ліцейною традицією щорічно з 1 квітня по 1 червня проводити двомісячник «Співучасть у долі дитини», присвячений Дню захисту дітей.

У двомісячнику «Співучасть у долі дитини» взяли активну  участь усі учні закладу з 8 по 11 клас.

Ліцеїсти долучилися до міського благодійного Великоднього свята для дітей-сиріт «Скликає великодній дзвін» у міському Палаці культури «Текстильник»,  під час якого було зібрано та передано кошти в сумі 600 грн. Слід відзначити активну участь вихованців закладу в благодійному ярмарку «Врятуємо життя разом»  на підтримку онкохворих дітей міста, під час якого було виготовлено та продано пасхальних виробів на суму 1032 гривні.

Для категорій учнів, що навчаються в закладі з числа дітей-сиріт та напівсиріт активом учнівського самоврядування закладу  проведено акцію «Діти-дітям», у ході якої були зібрані та передані учням канцтовари. Всі класні колективи та педагоги закладу активно долучилися до місячника «Червоного хреста», в ході якого було придбано марки на суму 500 гривень.

Випускники 11-х класів взяли участь у «Великодній майстерні», в ході якої виготовляли пасхальні писанки, які стали окрасою міста.

Соціальним педагогом Катеринюк В.І. спільно з класним керівником Шостак О.О. було відвідано та вивчено потреби сім’ї опікунів, в якій проживає дитина-сирота Полицяк Катерина.

Учні закладу активно долучилися до щорічного Благодійного марафону «З вірою в майбутнє» на базі Палацу дітей та молоді, відвідали концерт зразкового художнього колективу спортивного танцю «Ритм» та стали свідками перегляду театрального дійства молодіжного театру «Від ліхтаря».

Комісією «Милосердя» учнівського самоврядування закладу організовано  благодійний ярмарок на підтримку дітей соціально незахищених категорій.

Хід проведення двомісячника «Співучасть у долі дитини», присвяченого Дню захисту дітей, було висвітлено інформаційною комісією учнівського самоврядування закладу  на сторінках ліцейного вісника та на сайті навчального закладу.

Маленькі добрі справи, зроблені від великої любові, приносять радість і спокій…

Соціальний педагог ПМЛ «Елітар» Катеринюк В.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top