Ми – першокурсники!

Нарешті настав час, коли восьмикласники з гордістю можуть назватися першокурсниками та бути гідними членами ліцею. На упровадження цього 6 жовтня 2017 року в актовому залі Рівненського природничо- математичного ліцею «Елітар» відбулося захопливе дійство – посвята восьмикласників у першокурсники.

Звичайно, участь узяли учні двох класів – 8 класу фізико-математичного та 8 класу біолого-хімічного профілю. Зібравшись у родинно-ліцейному колі, учні  та  вчителі спершу урочисто виконали гімн ліцею, а потім долучилися до різноманітних конкурсів та квестів. Назвати вчителів математики, вказати кількість кабінетів у ліцеї, пригадати завучів – це і ще багато питань змусило восьмикласників понервуватися за здобуття перемоги. Учні у цікавій формі презентували свої команди та завзято виборювали перемогу у суперників. Ніхто не хотів здаватися, тому примхлива перемога була на боці то однієї, то іншої команди. У висновку перемогла дружба. Наприкінці свята ліцеїсти отримали солодкі подарунки, що дуже їх потішило. Бажаємо перемог у подальшому!

Вчитель української мови та літератури, англійської мови, класний керівник 8 класу фізико-математичного профілю ПМЛ «Елітар»
Бондаренко О.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top