Минають роки, відлітають у вічність

   Щороку в лютому ми відзначаємо День визволення міста Рівного від німецько-фашистських загарбників.

  Територія нашого краю з перших днів війни перетворилась у фронтову смугу, на якій місяцями точились важкі бої. Більше 900 днів, у період з 1941 по 1944 роки, місто Рівне перебувало під окупацією нацистської Німеччини. 2 лютого 1944 року війська Радянської армії звільнили місто від фашистських загарбників. З тих часів цю дату ми відзначаємо як День визволення Рівного. Все далі відходять важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував свого життя заради перемоги.

   Вшановуючи їх пам’ять, 05 лютого 2021р. в 10 фізико-математичному класі природничо-математичного ліцею «Елітар» проведено круглий стіл «А пам’ять спомин збереже».

   Ліцеїсти зібралися, щоб разом поринути в трагічні роки міста Рівного та вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя заради нашого майбутнього. Учні з акцентували увагу, на тому що цього року в місті відзначили 77-му річницю визволення міста від німецько-фашистських загарбників і вже вп’яте Рівне згадує цей день без своїх мужніх визволителів, без людей, які першими зайшли до нашого міста 77 років тому.

   Під час круглого столу учні розглянули хронограф «У вирі воєнного лихоліття» та переглянули відеоматеріал «Сторінками визволення рідного міста». Ліцеїсти долучилися до відкритого обговорювання проблемного питання: «Чи зміг би я?».

   У цей день ми в скорботі схиляємо голови, шануючи світлу пам’ять героїв, які загинули в роки Другої світової війни.

Пальчевська І.В., класний керівник 10 -ФМ

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top