Міс Україночка 2017

Жоден чоловік не зможе встояти перед чарівною красою українки. Тут живуть фіналістки конкурсів краси і просто кращі дівчата. Українки завжди вважалися найкрасивішими дівчатами серед слов’янок, так як приділяють значну увагу своїй зовнішності, ретельно підбирають вбрання, цінують культуру та історію свого народу. Мають гарне довге волосся, красиві очі, ніжну світлу шкіру. Вони привітливі, кмітливі та розумні, вміють весело проводити час і здатні підтримати розмову на будь-яку тему. Майже 70% українок мають вищу освіту та мріють про сім’ю.

Багатьма такими рисами наділені і дівчата Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар”. Вони – справжні українки. І саме ці якості учасниці конкурсу змогли продемонструвати під час загальноліцейного заходу “Міс Україночка”, який відбувся 8 грудня в актовій залі ліцею.

Дівчата, разом з однокласниками та своїми друзями, проявляючи свої творчі здібності та артистизм зачаровували публіку та журі. У кожній квітці – своя чарівність, так само, як у кожній дівчині: треба лише вміти бачити, треба вміти дивитися. І в цьому змогли переконатися усі присутні під час заходу.

За результатами оцінювання журі перемогу здобула учениця 10 класу біолого-хімічного профілю Шапірко Софія, звання I Віце-міс Україночка отримала Загиней Анна, учениця 11 класу біолого-хімічного профілю, ІI Віце-міс стала Лустюк Єлизавета, учениця 8 класу біолого-хімічного профілю. Усі учасниці конкурсу “Міс Україночка” отримали цікаві сувеніри.

Тож побажаємо дівчатам прославляти на весь світ наші національні і культурні традиції.Більше фото у Web-альбомі

Вчитель інформатики, класний керівник 10 БХ класу ПМЛ «Елітар»
Середюк Ю.Р.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top