Міс Україночка

Щасливі ми, що народилися і живемо на такій мальовничій землі – у нашій славній Україні.

Кожен українець повинен гордитися своєю історією, знати державні символи, свята, звичаї, одяг та традиції, що вирізняють нас серед інших народів.

А дівчата в Рівненському природничо-математичному ліцеї “Елітар” – справжні українки: вродливі, гостинні, працьовиті, винахідливі – саме ці чесноти вони змогли продемонструвати під час загальноліцейного конкурсу “Міс Україночка”, який відбувся 4 грудня.

Дівчата за допомогою своїх творчих здібностей зачаровували залу, публіку та журі. У кожній квітці своя чарівність. Так само і у кожній дівчині. Треба лише вміти бажати, та  вміти роздивитися. Напередодні, конкурсу в закладі було оголошено online-голосування на звання ” Міс – Україночка”, яке проводили лідери  учнівського самоврядування.

За підрахунками голосів  online-голосування виборола учениця 10 класу біолого-хімічного профілю – Бартманська Влада.

За результатами оцінювання журі, перемогу здобула учениця 9 класу фізико-математичного профілю Скібчик Євгенія, а звання Віце-міс Україночка отримала Стяжкіна Інна, учениця 10 класу фізико-математичного профілю. Всі учасники конкурсу на звання “Міс Україночка” отримали пам’ятні сувеніри на згадку та неоціненний досвід бути найвродливішою, найпривабливішою, справжньою Україночкою.Більше фото можна переглянути у Web альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top