Містер ліцею – 2019!

Свято чоловічої гідності, винахідливості, сили, розуму та кмітливості «Містер ліцею» вчергове відбувся в Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар» 15 березня 2019 року. У конкурсі взяли участь представники усіх класів і продемонстрували затяту боротьбу та волю до перемоги.

Перед хлопцями та їхніми командами постало нелегке завдання – пройти через 4 випробування: представлення, хобі, конкурси «Містер винахідливість» та «Чоловік у жіночій ролі» і довести, що кожен із них гідний звання титулу «Містер ліцею – 2019». Усі учасники постали перед суддями і глядачами у новому світлі, продемонструвавши найкращі риси та свої самобутні таланти.

«Містер ліцею – це не просто змагання за титул: на цьому конкурсі учасники зі своєю групою підтримки дарують усім присутнім море позитиву, усмішок і відмінного настрою. Усе це завдяки спільній творчій діяльності, яка створює всеосяжну дружню і креативну атмосферу, що у свою чергу, підтримує в ліцеї значимість ідеалів дружби, взаємної підтримки, чесної гри і доброго ставлення один до одного, навіть у ситуації суперництва.

Як завжди, журі довелося дуже непросто – всі учасники були гідні головного титулу. Але конкурс є конкурс, і дотримуючись правил гри, були визначені переможці:

Містер ліцею – 2019 – учень 11 класу біолого-хімічного профілю Пугачов Богдан;

Перший віце-містер – учень 11 класу фізико-математичного профілю Савсуненко Андрій;

Другий віце-містер – учень 10 класу біолого-хімічного профілю Гавула Юрій.

Переможених немає, є лише переможці! Тож ми щиро вітаємо всіх учасників, зичимо їм подальших успіхів та чекаємо нових конкурсантів наступного року!

Бондаренко О.І., yчитель української мови та літератури, класний керівник 9 ФМ класу ПМЛ «Елітар»

Середюк Ю.Р., вчитель інформатики, класний керівник 11 БХ класу ПМЛ «Елітар»

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top