Міжнародний конкурс «BEBRAS – 2020» в Елітарі

  Міжнародний конкурс «BEBRAS – 2020» в Елітарі Історія Міжнародного конкурсу «Bebras» розпочинається з 2007 року, саме тоді Україна вперше взяла участь роботі щорічного зібрання Міжнародної Спільноти «Бобер». Це сталося завдяки запрошенню одного з керівників і організатора литовських конкурсів «Кенгуру» і «Бобер» Ельмундаса Жаліса. Зібрання відбувалося 2-6 травня в мальовничій місцевості біля містечка Пасваліса – «цитаделі» литовських бобрів. Від України в роботі зібрання брали участь викладачі Львівського фізико-математичного ліцею.

В травні 2008 року, на запрошення організатора польського конкурсу Мацєя Сисло, представники України знову активно співпрацювали з представниками 12 країн світу в старовинному місті Торунь – провідному освітньому та науковому центрі Польщі, яке дало світу Миколая Коперника. Конкурсні завдання, розроблені і запропоновані українською делегацією, були включені в пакети національних конкурсів країн-членів Спільноти 2007 і 2008 років. І нарешті – в 2008 році конкурс стартував і в Україні!!! У жовтні – листопаді на сайті Львівського фізико-математичного ліцею була розміщена демоверсія українського конкурсу. Всі бажаючі мали можливість ознайомитись з середовищем та типовими завданнями конкурсу. А 21 грудня відбувся перший український конкурс, в якому взяли участь 1429 учнів 5-11 класів.

  Учні Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» щорічно активно долучаються до Міжнародного конкурсу «Бобер». Цікаві логічні завдання, підготовлені компетентною командою організаторів конкурсу, стимулюють учасників конкурсу до пошуку нестандартних підходів для вирішення творчих завдань. За підсумками 2019 року усі учасники конкурсу доклали максимум знань для розв’язку завдань і отримали відмінні результати, дипломи та призи.

  Які завдання приніс Бобер 2020? За словами учасників конкурсу – учнів ліцею, завдання запропоновані кращими інформатика усього світу спрямовані на розвиток комп’ютерного мислення, вміння використовувати сучасні інформаційно-комп’ютерні технології у різних галузях людської діяльності. Зокрема, учасники конкурсу шукали однакові візерунки на пано, прокладали трубопровід, допомагали будувати плавучу платформу для ведення сейсмічної розвідки, знаходили код замка від сейфа, шукали скарби та оптимальні шляхи руху на дорогах. З нетерпінням учасники конкурсу будуть очікувати результати.

Надія Желюк, вчитель інформатики ПМЛ «Елітар»


Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top