Молитва лине в небеса…

(до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні)

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, який було встановлено Президентом України з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”

Не забувають вшановувати пам’ять загиблих героїв і у ліцеї «Елітар». 21 лютого ліцеїсти зібрадися в актовій залі під час реквієму аби ще раз згадати та віддати шану полеглим героям Небесної Сотні, розповіли про причини та початок Революції Гідності, декламували вірші, запалили «свічки пам’яті», вшанували загиблих Хвилиною мовчання.

Небесній сотні Шана й молитви, За чисті душі, Що злетіли в небо. Їм шлях високий, Боже, освяти, І в мирі, Господи, Прийми до себе.

Вчитель англ. мови, класний керівник 9-Б/Х класу Никоненко Т.М.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top