Молодь обирає здоров’я

   Твоє здоров’я – чисте повітря, вода і їжа. Вставай вранці з радістю, лягай спатиз  посмішкою. Тирадієш, посміхаєшся – значить, ти ЗДОРОВИЙ!

   З метою  популяризації і пропаганди здорового способу життя, вдосконалення біологічної  освіти, формування культури здоров’я дітей та учнівської молоді учні 9 БХ,10БХ,11БХ ліцеї взяли участь у І етапі Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обираєздоров’я».

   Молодь обирає здоров’я — саме так називається молодіжний рух, що шириться Україною серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свогофізичного, психічного і соціальногоздоров’я. Молодь – запорука  майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату. Сьогодні у кожному класі  ліцею активно підтримують здоровий спосібжиття. Агітбригада «Глюкоза» пропонуєс ценарій «Молодь за здоровий спосіб життя»!!!

   Учні взяли участь у заході:  конкурс фотографій «Я обираю здоров’я і спорт».

Класний керівник 11БХ класу, вчитель біології
Заболотна Віталія Володимирівна

Коментарі та розміщення зворотних посилань в даний час закриті.

Коментування записів тимчасово вимкнено.

Top