Моя майбутня професія

21 листопада 2018 року учні 8 класу фізико-математичного профілю Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» відвідали Рівненський міський центр зайнятості.

Кожен школяр рано чи пізно замислюється: «Якою буде моя майбутня професія?». Хтось ще до школи вирішує стати моряком або хірургом і потім цілеспрямовано йде до своєї мрії. А хтось сумнівається і у 18 років. Насправді вибір професії є одним із найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює у своєму житті. Якщо при цьому зробити помилку – марно втратиш кілька років власного життя і чималі гроші на навчання за  професією, за якою  важко знайти роботу в своєму регіоні. 

Майбутня професія повинна приносити радість. Щоб, вирушаючи на роботу, не відчувати почуття тягаря, треба любити ту справу, якою випало займатися. У XXI столітті дуже популярні професії, пов’язані з економікою, юриспруденцією, суспільно-політичною діяльністю. Однак не варто ламати себе і прагнути стати банкіром або суддею, якщо в душі горить бажання мандрувати просторами нашої країни в кабіні машиніста поїзда.

Про професії, які необхідні нашому місту, розповіли ліцеїстам під час профорієнтаційного заходу в Рівненському міському центрі зайнятості. Учні мали змогу ознайомитися, як вибрати професію, як шукати роботу, отримали посилання про роботодавців регіону та іншу корисну інформацію. Після прослуханої лекції восьмикласники переглянули інформацію на стендах, ознайомились зі світом професій та пройшли тести на профорієнтацію.

Зустріч була цікавою та пізнавальною.

Соціальний педагог ПМЛ «Елітар»
Катеринюк В.І.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top