Моя майбутня професія

25 квітня 2018 року учні 10 класу фізико-математичного профілю Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар» відвідали Центр профорієнтації, де мали змогу познайомитися з обладнанням, яким користуються представники різних професій.

Кожен школяр рано чи пізно замислиться: «Яка моя майбутня професія», а суспільство допоможе зробити йому висновок, а якщо ще краще, допоможе зробити крок у життя.

Хтось ще до школи вирішує стати моряком або хірургом і потім цілеспрямовано йде до своєї мрії. А хтось сумнівається і у 18 років. І тут головне – вчасно згадати мудрість: «Всі роботи хороші, вибирай на смак!»

Майбутня професія повинна приносити радість. Щоб, вирушаючи на роботу, не відчувати почуття тягаря, треба любити ту справу, якою випало займатися. У XXI столітті дуже популярні професії, пов’язані з економікою, юриспруденцією, суспільно-політичною діяльністю. Однак не варто ламати себе і прагнути стати банкіром або суддею, якщо в душі горить бажання мандрувати просторами нашої країни в кабіні машиніста поїзда.

Про професії, які необхідні нашому місту, розповіли ліцеїстам під час проведення відкритих дверей в центрі профорієнтації, показали робоче обладнання кондитерів, ковалів, перукарів, барменів тощо.

Зустріч була цікавою та пізнавальною.

Думки учнів:

Вибір майбутньої професії доволі важка справа. Не кожен старшокласник може впоратись із нею належним чином. Часто діти обирають ті професії, які їм не потрібні і не подобаються.

Сьогодні я з класом відвідала день відкритих дверей в центрі профорієнтації. Неймовірно цікавий захід! Нас ознайомили з різноманітними професіями, розповіли про терміни та умови навчання, показали навчальні аудиторії та житлові кімнати. Родзинкою заходу стало дефіле у виробах, створених студентами.

З вдячністю, учениця 10 ФМ класу, голова учнівського самоврядування ліцею, Мартинюк Галина.Більше фото у Web-альбомі

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top