НАЙКРАЩІ ПРОГРАМІСТИ ЛІЦЕЮ

Традиційно лютий місяць для ліцеїстів є результативним. Так вже склалося, що саме в середині лютого проходить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук. У дванадцяти відділеннях учні Рівненського природничо-математичного ліцею “Елітар” традиційно презентують свої найкращі дослідження, проекти, винаходи, технічні прилади та розробки.

Серед цікавих проектів у відділенні комп’ютерних  наук свої програмні продукти представляли учні Богдан Турбал, Андрій Торуля, Станіслав Хаврук, Григорій Бецан, Максим Горницький та Владислав Філяєв. Всі учні цікаво і змістовно представили свої напрацювання, аргументовано давали відповіді  та коментарі на питання  учасників. За результатами тестових випробувань та  виступів журі відзначили актуальні та цікаві дослідження високими балами. Так Богдан Турбал та Станіслав Хаврук посіли І місця, Григорій Бецан, Андрій Торуля, Владислав Філяєв вибороли ІІ місця, а Максим Горницький ІІІ місце.

Найкращі вітання усім переможцям! Сподіваємося на хороші результати учнів, які будуть представляти команду області на ІІІ етапі.

Вчитель інформатики, методист кафедри інформаційних технологій ПМЛ «Елітар»
Желюк Н.Д.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top