«Намалюю світ тварин»

   З метою популяризації та пропедевтики гуманного ставлення до тварин серед учнівської молоді,  розвитку творчих здібностей, формування екологічної свідомості, дбайливого ставлення до тварин, пробудження інтересу до захисту, піклування та охорони тварин, сприяння розвитку гуманістичних якостей у дітей, в рамках Міжнародного дня захисту тварин (відзначається 4 жовтня) у ліцеї провели виставку екологічного малюнка «Намалюю світ тварин», також ці малюнки будуть передані на конкурс в Екологічний центр Рівненського міського Палацу дітей . Метою виставки – конкурсу є привертання уваги до різноманітності тваринного світу нашої планети, необхідності його охорони та збереження. Вікового обмеження для учасників не було, всі бажаючи учні могли представити свої роботи, виконані в довільній техніці образотворчого мистецтва.

   У виставці взяли участь Пешевець Наталія, Володько Вікторія (9 фм) з назвою малюнка «Зроби шубу з себе»; Ніколайчук Катерина (8 фм) – «»; найактивніші були учні 8 бх класу: Кальчук Вадим – «Бережи природу, вона унікальна!», Дубчак Діана – «Чарівна тварина лісу», Бондарчук Марія – «Зоопарк», Нікітчук Євгенія  – «Особливий жираф», Ничепорук Євгенія – «Спасіння від морського сміття».

   У кожній роботі – безпосередність, яскраві фарби та частинка дитячої душі. Хочеться вірити, що юні художники, а також ті, хто милуватиметься малюнками, ніколи не дозволять собі жорстокого поводження щодо «братів наших менших».

   По класах було проведено бесіди на дану тематику з використанням відеороликів з інтернет-джерел.

   Заболотна Віталія Володимирівна,
вчитель біології.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top