Натхненні словом Кобзаря

Цікаво і змістовно пройшов Тиждень української духовності у Рівненському природничо-математичному ліцеї «Елітар».

Учителі та учні причастилися Шевченковим словом – читали улюблені твори та уривки з них. Було проведено конкурс творчих робіт «Мій Шевченко». У мультимедійному кабінеті ліцеїсти мали змогу переглянути фільми про Шевченкову долю.

На святковій лінійці, присвяченій 203 річниці від дня народження Кобзаря, учні наголосили на тому, що Тарас Шевченко для нашого народу – постать унікальна, неординарна, тому все, що з ним пов’язане, дороге нам і рідне. Кобзар був совістю, голосом і піснею нашого народу. Історія життя Шевченка – то повість про те, якою сильною і непереборною може бути людина, кожне слово якої – про рідний народ, про його долю.

«Тарас Шевченко – кріпак? Ні, вільний дух! Його душа ніколи не вмирає! Він дарував вічність українському слову, передбачав наше майбутнє. Шевченків «Кобзар» для українців – як Біблія,» – гордо звучало зі сцени актової зали ліцею.

Шевченкове світле і немеркнуче слово допомагає нам і сьогодні долати труднощі, примножувати духовну скарбницю, вірити в краще майбутнє.

Ви можете залишити ваш коментар, або зворотне посилання з вашого сайту.

Залишити відгук

Top